reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

O właśnie a propos sprzątania, czego używacie? Ja ogólnie używam raczej ostrej chemii (jak w domu czuć chlorem to dopiero wtedy czuje, ze jest czysto 🤩), ale poprzedni lekarz zabronił mi używać domestosa itd. Nie wpadac w paranoje i używać czy raczej przerzucić się na cos innego?
Miałam koleżankę, która na czas ciąży używała tylko octu.
Ja sprzątałam tymi produktami, którymi sprzątałam zawsze. Oczywiście uważałam, żeby nie wdychać oparów, albo żeby na mnie nie napryskało no i miałam rękawiczki :)
 
reklama
Cześć! Czy są już jakieś mamy z terminem na listopad? 🙂
U mnie dziś dwie kreseczki na teście 🥳 termin wg kalkulatorów 4 listopada


Lista listopadowych mam ♥️
Wychodzi mi termin na 30.11 🤗
 
Miałam koleżankę, która na czas ciąży używała tylko octu.
Ja sprzątałam tymi produktami, którymi sprzątałam zawsze. Oczywiście uważałam, żeby nie wdychać oparów, albo żeby na mnie nie napryskało no i miałam rękawiczki :)
To ja tez tak zrobię. Dla mnie kibel nie umyty domestosem to kibel brudny 😛😛😛😛😛
Pootwieram okna na oścież i jazda
 
Chciałabym oznajmić, że mój Purchlaczek ma 4,3 mm i serduszko mu bije🥹🥰. Nie wiem, gdzie się schował w tamten piątek, ale dziś go widziałam.
Według USG wiek ciąży to 6+1.

@Owulacja , no siema🙋🏻‍♀️. Czekałam na Ciebie. I wiesz, że życzę Ci 9 miesięcy ciąży w nudzie i spokoju🍀.
Jakie pięknie wieści na wieczor ❤️
Czekałam na Twoja wiadomość , bardzo się cieszę i gratulacje ❤️
 
Chciałabym oznajmić, że mój Purchlaczek ma 4,3 mm i serduszko mu bije🥹🥰. Nie wiem, gdzie się schował w tamten piątek, ale dziś go widziałam.
Według USG wiek ciąży to 6+1.

@Owulacja , no siema🙋🏻‍♀️. Czekałam na Ciebie. I wiesz, że życzę Ci 9 miesięcy ciąży w nudzie i spokoju🍀.
Cudownie ❤️Rośnij Purchlaczku dalej, nie chowaj się więcej mamusi! 🥰 🤰
 
reklama
Do góry