reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Laski ja sie czuje tragicznie…od dwóch dni nie potrafię ustać na nogach. Od razu muszę sie położyć, bo kręci mi sie w głowie i robi słabo…Mąż jest w trasie i wraca dopiero na weekendy, a ja sie czuje jak wrak czlowieka od wczoraj i jest mi strasznie cieżko zając sie trójka dzieci
To tyle, chyba sie chciałam trochę pożalić i zacisnąć zeby i byle do przodu 😫🤢💪🏻
W poniedziałek druga wizyta, a dzisiaj mamy 8 (7+0) tc
 
Laski ja sie czuje tragicznie…od dwóch dni nie potrafię ustać na nogach. Od razu muszę sie położyć, bo kręci mi sie w głowie i robi słabo…Mąż jest w trasie i wraca dopiero na weekendy, a ja sie czuje jak wrak czlowieka od wczoraj i jest mi strasznie cieżko zając sie trójka dzieci
To tyle, chyba sie chciałam trochę pożalić i zacisnąć zeby i byle do przodu 😫🤢💪🏻
W poniedziałek druga wizyta, a dzisiaj mamy 8 (7+0) tc
O rany. Jestem pełna podziwiu i owacje na stojąco dla Ciebie. Mój też jeździ w systemie tydzień w trasie, weekend w domu i nie mam pojęcia jak to wszystko sama ogarnę, a Ty dajesz radę z 3🙈
 
O rany. Jestem pełna podziwiu i owacje na stojąco dla Ciebie. Mój też jeździ w systemie tydzień w trasie, weekend w domu i nie mam pojęcia jak to wszystko sama ogarnę, a Ty dajesz radę z 3🙈
Kwestia organizacji tak na prawdę, ale wlasnie jak moje zdrowie czy samopoczucie juz zawodzi to wszystko sie wtedy sypie… A co do systemu pracy mojego męża to takie życie wybraliśmy na ten moment, bo chcemy zacząć budowę naszego wymarzonego domku 🏠❤️
 
Czy któraś ma dopiero pierwszą wizytę jak ja w kwietniu na spokojnie, około 8 tygodnia, czy tylko ja jestem taka powolna? 😆
 
Laski ja sie czuje tragicznie…od dwóch dni nie potrafię ustać na nogach. Od razu muszę sie położyć, bo kręci mi sie w głowie i robi słabo…Mąż jest w trasie i wraca dopiero na weekendy, a ja sie czuje jak wrak czlowieka od wczoraj i jest mi strasznie cieżko zając sie trójka dzieci
To tyle, chyba sie chciałam trochę pożalić i zacisnąć zeby i byle do przodu 😫🤢💪🏻
W poniedziałek druga wizyta, a dzisiaj mamy 8 (7+0) tc
Podziwiam, mega twarda babka z Ciebie, kochana jak uda się choć chwile odpocząć to koniecznie odpoczywaj ❤️ a jak plamienia ? Ustały ?
 
reklama
Do góry