reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Bardzo mi przykro ze Ciebie to spotkało. Musisz być bardzo silna kobieta, nie wiem czy ja bym dała radę po tylu stratach.
Ja o swoją ciąże tez się obawiam przez tą endomende. Jakos ufam tej ginekolog i mam nadzieje ze będzie dobrze
Też mam endometriozę- IV stopnia. I wiele innych problemów do tego ale jakoś walczę. 🙂
 
nie poddawaj się głowa do góry ! Może to nic takiego, ale lepiej sprawdź. Ja wczoraj tez delikatne plamienia a dziś na usg wszystko dobrze wiec wiesz mi, ze to nie musi oznaczać najgorszego ❤️ który to tydzień ?
Prawdopodobnie 6, nie jestem w stanie dokładnie określić bo bardzo przesunela mi się owulacja. W sobotę mam umówiona wizytę u lekarza więc więcej się dowiem, na poprzedniej 08.03 nic jeszcze nie było widać i w sumie nic dziwnego bo beta 09.03 wynosiła 118
 
Tak refundacja to całe 35zl , chyba ze ktoś ma większe moce to 70😅 także dla refundacji to się w ogóle nie opłaca załatwiać tego droga przez NFZ , a samo badanie pod kątem wady wzroku tez lepiej przeprowadzić u optometrysty w salonie optycznym. Czesto takie badania są gratis przy zakupie okularów. Co do 8mek tez bym nie ruszała w czasie ciąży póki nie bolą.:)
Zgadzam się co do okularów. Ja już niedawno zakupiłam bo tak to ciągle soczewki a w nocy nie będę ich zakładać i ściągać. I to 70 zł przy 1600 to kpina.

O to podobna wada 😐 Ja nie lubię okularów, nie potrafię w nich prowadzić samochodu, gubię stopnie schodząc po schodach 😂 Ale to też kwestia przyzwyczajenia 🤷🏼‍♀️
A swoją drogą dopytam - czy taka wada była w jakiś sposób przesłanką do CC? Wiem, że teoretycznie sama wada o niczym nie świadczy, ale może masz jakieś doświadczenie w tym temacie? Na pewno chce to skonsultować z okulistą, ponieważ bardzo boje się o swoje oczy a jednocześnie boje się CC. 😅
Nie sama wadą nie jest. Ewentualnie gdybyś miała problemy z odklejeniem siatkówki czy problemami z rogówką. Wiem bo pytałam o to 😂
hej dziewczny:) jak nie macie nic przeciwko, to też dołączam:)) mam nadzieje że wszystko będzie okay, bo w listopadzie przeszłam biochemke. według kalendarza, data porodu 20.11. pierwsze usg w poniedziałek 27.03. 3 i ostatnia beta-1183, pierwsza była 337.7. życzę wszystkim listopadowym mamusiam dużo zdrowia i nudnej ciąży 🥰
Oooo...to w poniedziałek obie wizytujemy. Z tym, że u mnie będzie to dopiero początek ale.musze.skontrolowwc bliznę po CC.
 
Miło mieć w gronie również osobę z endo.
U mnie II-III stopień DIE.
I Tobie teraz jakie leki zostały zalecone ?
Ja ze względu na endo nie mam żadnych leków ale mam inne problemy m.in. immunologiczne itp więc biorę encorton, accofil, 1000mg progesteronu w różnych formach, clexane, estrogeny (byłam przygotowywana lekami jak do in-vitro) + witaminy.
 
Ja ze względu na endo nie mam żadnych leków ale mam inne problemy m.in. immunologiczne itp więc biorę encorton, accofil, 1000mg progesteronu w różnych formach, clexane, estrogeny (byłam przygotowywana lekami jak do in-vitro) + witaminy.
Ważne , że jesteś zabezpieczona. Wiec możesz czuć się spokojna ❤️
 
reklama
Prawdopodobnie 6, nie jestem w stanie dokładnie określić bo bardzo przesunela mi się owulacja. W sobotę mam umówiona wizytę u lekarza więc więcej się dowiem, na poprzedniej 08.03 nic jeszcze nie było widać i w sumie nic dziwnego bo beta 09.03 wynosiła 118
Jasne rozumiem, spokojnie podejdź do tematu, ale sprawdź to co Cię niepokoi. Jak się teraz czujesz ? Plamienie występuje cały czas ? Coś Cię boli ?
 
Do góry