reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

I jeszcze to
 

Załączniki

  • C9356B1B-0979-45C1-BC41-D935EBB9CAAD.png
    C9356B1B-0979-45C1-BC41-D935EBB9CAAD.png
    56,3 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Mnie kilka godzin po cesarce odowiedziałam cała familia, z babciami, prababciami, szwagrami itp. mimo, że im tego zabroniłam 😂 Cesarke wspominam super, już w nocy normalnie chodziłam. Tym razem też będzie cesarka. Syn urodził sie niewykryta w ciazy choroba i nie wiadomo, czy poród sn wtedy by mu mocno nie zagrażał.
 
Ja rodziłam siłami natury i chociaż miałam fajne porody to narazie staram się ich nie wspominać 🫣


Dzisiaj zdecydowałam ze idę jak najszybciej na zwolnienie. W mojej pracy codziennie spotykam mnóstwo chorych osób i dzisiaj tego szczególnie doświadczyłam. :-/
Dokładnie teraz w pracy co druga osoba choruje. Dlatego rozumiem i sama idę w przyszłym tyg na chorobowe
 
Mnie kilka godzin po cesarce odowiedziałam cała familia, z babciami, prababciami, szwagrami itp. mimo, że im tego zabroniłam 😂 Cesarke wspominam super, już w nocy normalnie chodziłam. Tym razem też będzie cesarka. Syn urodził sie niewykryta w ciazy choroba i nie wiadomo, czy poród sn wtedy by mu mocno nie zagrażał.
współczuje. Ja jestem antygosciowa. Nie lubię gości a szczególnie jak dziecko jest malutkie.
 
Dla dla spokoju bym skonsultowała. Nie jest to raczej prawidłowy kolor. Może aplikujesz jakieś leki i się podrażniłas?
nie aplikuje,troszke się zestresowałam nie powiem ze nie ale później czytałam ze może się tak zdarzyć w pierwszym trymestrze ale oczywiście nie zostawię tak tego w sobotę idę na usg to powiem na pewno o tej sytuacji,jeśli było by tak ze do soboty będzie gorzej to będę lecieć od razu do lekarza ale myśle ze nie powinno być gorzej bo to nie jest krew to jest taki normalny śluz tyle ze leciutko zabarwiony na różowo myśle ze nie będzie nic poważnego ale nie będę na pewno bagatelizować
 
reklama
Do góry