reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
pusty pęcherzyk z echem zarodka , to jak to pusty ?? Ja bym to sprawdziła u innego lekarza żeby się upewnić a Beta jak ?
Kochana bierzesz coś na te plamienia ? A może warto skontrolować to jeszcze u innego lekarza ? Ściskam Cię i trzymam kciuki, może jednak jeszcze się uda 🥺✊
Od 6.03 biore 3x1duphaston. Byłam już u 2 lekarzy. Mam 2 zdjęcia z totalnie pustym pęcherzykiem. Dzisiaj jak pani doktor zaczęła bardzo kopać szukać to coś tam się jej pokazało i nazwała to "zatarte echo zarodka" które wyglada bardziej jak cień i sama nie była przekonana. Dla tego zleciła 2 bety.


Póki co prywatnie robiłam betę od razu jak test wyszedł pozytywny i wskazała 1326 a było to 3.03
 
Od 6.03 biore 3x1duphaston. Byłam już u 2 lekarzy. Mam 2 zdjęcia z totalnie pustym pęcherzykiem. Dzisiaj jak pani doktor zaczęła bardzo kopać szukać to coś tam się jej pokazało i nazwała to "zatarte echo zarodka" które wyglada bardziej jak cień i sama nie była przekonana. Dla tego zleciła 2 bety.


Póki co prywatnie robiłam betę od razu jak test wyszedł pozytywny i wskazała 1326 a było to 3.03
ja bym jeszcze nie porzucała nadzieji może zarodek jest malutki albo tak umiejscowiony ze go nie zauważyła ,skoro zatarte echo jest to jest jeszcze szansa ze to tylko niedopatrzenie ludzkie .
Bądź dobrej wiary ,trzymam kciuki 🤞🏻😉
 
Hej.
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor. Plamienia się utrzymują. Na dzień dzisiejszy 7 tydzień. Na usg ciągle pusty pęcherzyk 😔 gdzieś tam w kącie zatarte echo zarodka, ale to podobno o niczym nie świadczy. W piątek mam zrobić betę, w poniedziałek kolejną i w poniedziałek znowu wizyta. Jeśli coś się pojawi to cudownie, jeśli nie to łyżeczkowanie. Jeśli wystąpi nagły ból brzucha i krwawienie to szybko do szpitala bo znak że poronienie. Jestem totalnie załamana 😔😔😔
Oh nieee… 🥺 Może jeszcze nic straconego, jak echo zarodka mignęło! Trzymamy wszystkie mocno kciuki za Ciebie ❤️✊
 
Hej.
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor. Plamienia się utrzymują. Na dzień dzisiejszy 7 tydzień. Na usg ciągle pusty pęcherzyk 😔 gdzieś tam w kącie zatarte echo zarodka, ale to podobno o niczym nie świadczy. W piątek mam zrobić betę, w poniedziałek kolejną i w poniedziałek znowu wizyta. Jeśli coś się pojawi to cudownie, jeśli nie to łyżeczkowanie. Jeśli wystąpi nagły ból brzucha i krwawienie to szybko do szpitala bo znak że poronienie. Jestem totalnie załamana 😔😔😔
Trzymam kciuki bardzo mocno, żeby było ok. Może za słaby sprzęt i dlatego tak kiepsko było widać. Przecież jak zarysowało się echo zarodka to nie jest pusty 🙈
@Poziomka6 ja teraz w piątek idę na wizytę i będzie według moich obliczeń wlasnie 6+2/3 i sie zastanawiam czy zobaczę serduszko 🧐🤔
A może Ty miałaś po prostu krótszy cykl, bo przecież te krechy grube były przed terminem 😁 na pewno już w piątek będzie wszystko widać
 
Dziewczyny któraś z Was z tego co pamietam bierze luteinę dopochwowo. Powiedzcie mi jakie macie dawkowanie? Bo mi lekarka zapisała a nie podała jak brać.
 
Hej.
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor. Plamienia się utrzymują. Na dzień dzisiejszy 7 tydzień. Na usg ciągle pusty pęcherzyk 😔 gdzieś tam w kącie zatarte echo zarodka, ale to podobno o niczym nie świadczy. W piątek mam zrobić betę, w poniedziałek kolejną i w poniedziałek znowu wizyta. Jeśli coś się pojawi to cudownie, jeśli nie to łyżeczkowanie. Jeśli wystąpi nagły ból brzucha i krwawienie to szybko do szpitala bo znak że poronienie. Jestem totalnie załamana 😔😔😔
Kochana może wsyztsko będzie dobrze, nie spiesz się napewno z decyzją o łyżeczkowaniu, mnie ostatnio też wysłali, poszłam do innego lekarza 2 dni później i serduszko było i biło, a pierwszy by mnie skazał na usunięcie, także miejmy nadzieję że będzie dobrze, tego się trzymaj. 🥺
 
Od 6.03 biore 3x1duphaston. Byłam już u 2 lekarzy. Mam 2 zdjęcia z totalnie pustym pęcherzykiem. Dzisiaj jak pani doktor zaczęła bardzo kopać szukać to coś tam się jej pokazało i nazwała to "zatarte echo zarodka" które wyglada bardziej jak cień i sama nie była przekonana. Dla tego zleciła 2 bety.


Póki co prywatnie robiłam betę od razu jak test wyszedł pozytywny i wskazała 1326 a było to 3.03
A powiedziała jaka jest wielkość pęcherzyka ? Gdzies czytałam ( poprawcie jeśli się mylę) ze można z duża pewnością powiedzieć o pustym jaju gdy ten ma już 25mm.
 
reklama
A powiedziała jaka jest wielkość pęcherzyka ? Gdzies czytałam ( poprawcie jeśli się mylę) ze można z duża pewnością powiedzieć o pustym jaju gdy ten ma już 25mm.
Nic nie mówiła, ja w sumie nie wiedziałam że mogę o to zapytać. Może coś wynika z tego zdjęcia? Ale totalnie się na tym nie znam
 

Załączniki

  • 20230315_141515.jpg
    20230315_141515.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 98
Do góry