reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Byłam. Ledwo co było widać taki sprzęt mama na NWZ. Brak słów. Niby zarodek jest. Mam iść za dwa tyg na kontrole :-(
Kochana nie martw się, przykro mi ze trafiłaś na taki dupny sprzęt ale skoro jest zarodek to na pewno wszystko będzie dobrze, za tydzień u tego prywatnego zobaczysz piękne serducho ❤️
 
Dziewczyny, jaki termin wybrałybyście wizyty: 6+4, 7+3 czy 8+4? Bo mam dylemat o który termin pytać 😁
Ja z tych niecierpliwych, byłam w 6+2 😁
Dziękuję 😘😘🫶
Ja już mam:
11.03 beta 417,49
Dzis beta 1016,56
Rany cudowny prezent urodzinowy 😁
Piękny przyrost! 🤩 Wszystkiego najlepszego 🥳
Byłam. Ledwo co było widać taki sprzęt mama na NWZ. Brak słów. Niby zarodek jest. Mam iść za dwa tyg na kontrole :-(
Z tym nfz to jest porażka 🤦 ale zarodek jest to wspaniałe 🤩
 
Hej.
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor. Plamienia się utrzymują. Na dzień dzisiejszy 7 tydzień. Na usg ciągle pusty pęcherzyk 😔 gdzieś tam w kącie zatarte echo zarodka, ale to podobno o niczym nie świadczy. W piątek mam zrobić betę, w poniedziałek kolejną i w poniedziałek znowu wizyta. Jeśli coś się pojawi to cudownie, jeśli nie to łyżeczkowanie. Jeśli wystąpi nagły ból brzucha i krwawienie to szybko do szpitala bo znak że poronienie. Jestem totalnie załamana 😔😔😔
 
Hej.
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor. Plamienia się utrzymują. Na dzień dzisiejszy 7 tydzień. Na usg ciągle pusty pęcherzyk 😔 gdzieś tam w kącie zatarte echo zarodka, ale to podobno o niczym nie świadczy. W piątek mam zrobić betę, w poniedziałek kolejną i w poniedziałek znowu wizyta. Jeśli coś się pojawi to cudownie, jeśli nie to łyżeczkowanie. Jeśli wystąpi nagły ból brzucha i krwawienie to szybko do szpitala bo znak że poronienie. Jestem totalnie załamana 😔😔😔
pusty pęcherzyk z echem zarodka , to jak to pusty ?? Ja bym to sprawdziła u innego lekarza żeby się upewnić a Beta jak ?
 
Hej.
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor. Plamienia się utrzymują. Na dzień dzisiejszy 7 tydzień. Na usg ciągle pusty pęcherzyk 😔 gdzieś tam w kącie zatarte echo zarodka, ale to podobno o niczym nie świadczy. W piątek mam zrobić betę, w poniedziałek kolejną i w poniedziałek znowu wizyta. Jeśli coś się pojawi to cudownie, jeśli nie to łyżeczkowanie. Jeśli wystąpi nagły ból brzucha i krwawienie to szybko do szpitala bo znak że poronienie. Jestem totalnie załamana 😔😔😔
Kochana bierzesz coś na te plamienia ? A może warto skontrolować to jeszcze u innego lekarza ? Ściskam Cię i trzymam kciuki, może jednak jeszcze się uda 🥺✊
 
reklama
Do góry