reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny a zastanawiałyście się już lub może macie jakieś doświadczenia, jak będziecie pieluchowac maleństwa? Bo ja dość mocno rozważam pieluchy wielorazowe ale nie wiem czy jest to dużo bardziej uciążliwe od tych jednorazowych..
 
reklama
Dziewczyny a zastanawiałyście się już lub może macie jakieś doświadczenia, jak będziecie pieluchowac maleństwa? Bo ja dość mocno rozważam pieluchy wielorazowe ale nie wiem czy jest to dużo bardziej uciążliwe od tych jednorazowych..
Ja wybieram jednak jednorazowe. Kosztowo wychodzi podobnie z tego co czytałam, bo trzeba ciągle kupować większe rozmiary wielorazowek, a tanie nie są. Zdają egzamin głównie w warunkach domowych, bo na wyjście to większość mam i tak korzysta z jednorazowek. Niby są te wkłady, ale jednak spora część dzieci nie wcelowuje w te wkłady. Raczej standardowo większość kup na plecach 🙈. No i tak patrzę że przy rozszerzaniu diety dużo osób się poddaje. Oczywiście jest dużo zalet, a najwplieksza dla mnie to ochrona środowiska. Jak wcześniej chciałam próbować to te wady mnie zniechęcają. No i mój starszak jest dzieckiem z trudnym charakterem i mocno obsorbujacym, więc przy malutkiej nie chce dokładać sobie pracy.
 
Dziewczyny a zastanawiałyście się już lub może macie jakieś doświadczenia, jak będziecie pieluchowac maleństwa? Bo ja dość mocno rozważam pieluchy wielorazowe ale nie wiem czy jest to dużo bardziej uciążliwe od tych jednorazowych..
Też je mocno rozważam :) Ale z tego co gdzieś widziałam to w wielu miastach są wypożyczalnie, jak dobrze pamiętam to na dwa tygodnie można wypożyczyć i sprawdzić zanim się zainwestuje w sumie kupę kasy ;)
 
Dziewczyny,
Aktualnie jestem 21+4. Od jakichś 2 tygodni mocno czułam ruchy Malutkiej...od wczoraj rusza się raz na jakis czas ale jest tych ruchów dużo mniej.
Czy któraś z Was tak miała?
 
Dziewczyny a zastanawiałyście się już lub może macie jakieś doświadczenia, jak będziecie pieluchowac maleństwa? Bo ja dość mocno rozważam pieluchy wielorazowe ale nie wiem czy jest to dużo bardziej uciążliwe od tych jednorazowych..
Ja pozostanę przy jednorazowych ale bez chemii, nie wybielanych, biodegradowalnych.
Spędziłam sporo czasu na poszukiwaniu odpowiednich, żeby chłonęły i nie przeciekały i wybrałam Kolorky.
Mam nadzieję, że Helence przypasują :)
 
Dziewczyny,
Aktualnie jestem 21+4. Od jakichś 2 tygodni mocno czułam ruchy Malutkiej...od wczoraj rusza się raz na jakis czas ale jest tych ruchów dużo mniej.
Czy któraś z Was tak miała?
Ja jestem 23+2 iam to samo. Jeszcze kilka dni temu czułam te ruchy dużo wyraźniej a teraz zadko kiedy czuję. Mam detektor więc sobie słucham w razie wątpliwości
 
reklama
Mam tak samo z tymi ruchami. Dziś to prawie wcale nie czuję, a kilka dni temu to mały rano potrafił obudzić ze snu tymi kopniakami. Ja już panikuje.... wizytę mam za tydzień.
 
Do góry