reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

I wchodzi Pani po czerwonym dywanie..... Znamy się? Bo jakoś nie przypominam sobie Ciebie....
Pozwolę się trochę wtrącić. O co Wy robicie tutaj awanturę? Wszystkie macie być mamami więc więcej ogarnięcia dla każdej. Na tym forum każdy SAM może założyć prywatny wątek, nie trzeba o to truć do aniaslu, która I tak ma dużo na głowie. Tworzycie go od miesiąca, ok ale wybaczcie to żadna filozofia go stworzyć. Jedna z Was stworzyła grupę zamknięta i się rzucacie na nią jakby nie wiem co Wam zrobiła. Patrzcie na siebie trochę ok? Zrobiłyście tu konkurs popularności i wzajemnej adoracji. Nie ładnie. Teraz dajcie jednym zapisać się na jedną, a innym na drugą tyle. Polska to jeszcze wolny kraj i nie każdy musi chcieć przechodzić selekcję jak na wyborach miss. Życzę żeby każda z Was przez okres ciąży dojrzała do pewnych spraw i starała się spojrzeć na pewne sprawy trochę z innej strony. Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy [emoji3577]
 
reklama
kiedy już na początku dziewczyna rzuciła się na Ciebie zupełnie bez powodu, od razu było wiadomo, że nie dogadamy się 🙉

Ja prdl. Laska po tym co odwaliła chce jeszcze byc na dwóch wątkach jednocześnie 😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂 maaatko!!! Normalne swiat staje na głowie!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Stworzyła sobie własny , żeby być tam gwiazdą, ale i w naszym chce być .. serio tylko ja widze,ze cos tu jest nie halo.. @Ces absolutnie dopóki nie powstanie watek bez tej pani.. oznajmiam,ze tulę ryj.. Milego dnia dziewczyny :*
Ja stworzyłam wątek dla osób które chcą pisać prywatnie a nie mogą być w waszej grupie.
Czego tu nie potrafisz zrozumieć dziewczyno?
Ja siebie nie traktuje jak gwiazdę w porównaniu do Ciebie i Twoich obrończyń.
No proszę gratuluję dziewczynom które do ciebie dołączą.... A zarazem współczuję. Od razu zgłaszam a twoj post jako obraźliwy. Myślę że masz jakieś problemy i hormony ci uderzyły ale warto się o pamiętać...
A jotki komentarze zgłosiłaś jako obraźliwe? Jestem bardzo ciekawa :)
 
Powiem ci ze od momentu jak jestem na l4 już prawie 2 tygodnie to się strasznie rozleniwiła nic mi się noe chce sprzątam pół dnia bo coś zrobię i idę odpocząć tak jak teraz. Jak chodziłam do pracy ro jakoś bardziej zorganizowana byłam ale i tak wole siedzieć na l4 :) już pogoda będzie ładniejsza to trzeba na spacerki chodzić
Z jednej strony masz rację - człowiek bez zajęcia na pewno się rozleniwia. Ale z drugiej ten komfort, że nie masz nic na głowie i możesz po prostu odpocząć i przetrwać ten gorszy czas, to luksus.
Mnie niestety on nie dotyczy, bo prowadzę działalność i nikt za mnie nic nie zrobi, także orka do porodu i mini macierzyński 😁
 
No oczywiście że zostaniesz usunięta, wybacz ale koń trojański był jeden. Dziewczyny które ja wykreśliłam od nas było aż 5 z czego dwie przestały się logować, jedna sama zrezygnowała a dwie są nowe więc wyolbrzymilas sama problem [emoji1787] gratuluję.
Ale w jaki sposób ja to zrobiłam że dostałam wzamian taki hejt?
Widziałam, że jest problem, niektóre dziewczyny chcą być na zamkniętym ale wg Was się nie nadają to dałam dla nich miejsce. Nie rozumiem o co chodzi i po ta spina w moja stronę? Przez to że Wy nie chcecie ich to mają być zostać na otwartym? Dlaczego chcecie decydować za te osoby? Jest różnica czy czyta wątek 20 osób, nawet jeśli wchodzą raz na jakiś czas niż 200 osób bo podczytują z innych wątków, np grudniowych itp.
Skoro Wam nie przeszkadza nowo powstała grupa to olejcie temat, ja napisałam grzecznie, że zrobiłam miejsce dla innych osób żeby nie czuły się "pokrzywdzone" a to jak Wy to interpretujecie to wasza sprawa.
Najbardziej chore jest to, że są tu osoby które myślą tak samo jak ja ale boją się odezwać bo zostaną zlinczowane za to, z góry będą skreślone i zostaną zhejtowane tak jak ja. Mnie to nie boli, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Macie problem z moją osobą to usuńcie mnie z tej swojej grupy, na siłę się tam pchać nie będę. Nie rozumiem jak można komuś mówić, że jest dziwny tylko dlatego, że zrobił grupę dla pozostałych osób.... Nikt wam nie broni na tej grupie być i np pisać o mniej prywatnych sprawach jeśli macie taką ochotę a o prywatach na swojej. Po co robić dym. To Wy zrobiłyście na mnie atak gdzie ja tylko chciałam ułatwić sprawę dla innych :)
 
To jest ostatnia chwila aby zamknąć listę @Mila09 myślę że skoro masz swoją grupę - nie chcesz nalezec do naszej.
Jesli jeszcze któras nie chce piszcie pod tym postem ja odznaczę o 16 zamykami wysyłam nową listę. Myślę że tak będzie sprawiedliwie. Na tym zakończymy jakieś dziwne dywagacje i podchody.
Ja nie mam "swojej" grupy, stworzyłam ją dla osób odrzuconych przez Was. A to że jestem na jednej grupie wyklucza moja obecność na drugiej?
Warto napisać prosto z mostu, że mnie nie chcecie a nie wykręcać się "moja" grupa :)
 
Weź się pindo ogarnij bo Cię pacnę[emoji1787]
Ja prdl. Laska po tym co odwaliła chce jeszcze byc na dwóch wątkach jednocześnie [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] maaatko!!! Normalne swiat staje na głowie!! [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Stworzyła sobie własny , żeby być tam gwiazdą, ale i w naszym chce być .. serio tylko ja widze,ze cos tu jest nie halo.. @Ces absolutnie dopóki nie powstanie watek bez tej pani.. oznajmiam,ze tulę ryj.. Milego dnia dziewczyny :*
 
Kobieto odrzuconych? Było ich aż 5 z czego 2 się nie logują od 2 tyg, jedna sama zrezygnowała, 2 są nowe [emoji1787][emoji2356]
Ja nie mam "swojej" grupy, stworzyłam ją dla osób odrzuconych przez Was. A to że jestem na jednej grupie wyklucza moja obecność na drugiej?
Warto napisać prosto z mostu, że mnie nie chcecie a nie wykręcać się "moja" grupa :)
 
reklama
Zastanawiam się jak bardzo dużo czasy musi mieć tako człowiek że nudzi się w swoim życiu i chce mu sie takie Pierdoły robić [emoji849]l
Tez sie nad tym zastanawiałam myślę że pod taka osoba moze sie np kryć kobieta ktora nie ma dobrego życia, ze taka osoba musi czyj albo wstret albo zazdrości innym kobieta
 
Do góry