reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja pierddole... To jest już tak żenujące [emoji2356]
Bronicie tej grupy jak lwica małych, a nawet założyć jej nie umiecie. Macie pretensje, że laski które nie mieszczą się w Waszych standardach też chcą mieć prywatne miejsce? No chcą i co z tego? Wy jesteście ważniejsze? Prywatny watek zaklada się 3 minuty - do dzieła. Skoro same decydujecie kto ma na nim być to jakim prawem chcecie innym dziewczynom zabronić pisać na prywatnej grupie [emoji23][emoji2356]
Zresztą jak patrzę na to waleczne kółko wzajemnej adoracji to żadna dziewczyna, która nie udzielała się tu jeszcze przed pierwszym testem/usg/czy terminem miesiączki nie ma szans bo z jakiegoś powodu czujecie się ważniejsze bo zdążyłyście sobie juz o obiadach pogadać [emoji2296]
Ludzie my tu wszyscy mamy sprowadzić na świat człowieka... A wy obrażacie inne dziewczyny bo nie chcą być w waszej przezajebistej grupie tylko w jakiejś innej?
Przecież można być w tylu grupach ilu się chce [emoji2356]
 
reklama
Hej dziewczyny, odnośnie udzielania się na forum to ja przyznaje że przy 10miesieczniaku nie jest to proste. Zaglądam, odpiszę jak mam czas i dalej lecę do małego brzdąca. Młody uczy się chodzić więc oczy dookoła głowy [emoji2960] mdłości mi trochę przechodzą, a apetyt dopisuje. Lody to złoto [emoji510][emoji509] jem codziennie[emoji16]. Chciałabym się podzielić czasami szczegółami i zdjęciami co u nas ale na pewno na główny wątek nic nie wstawie, mam nadzieję że skończy się ta [emoji90]burza i każdy trafi na wątek gdzie będzie się czuł swobodnie, bo ja póki co to tu się tak nie czuje [emoji849] czekam więc na weryfikację i zobaczymy co dalej. Zdrówka!
 
@Ces ja dziwna jestem? Bo stworzyłam grupę dla osób które chcą mieć prywatne pole do pisania a nie przechodzą waszej chorej weryfikacji żeby być u Was na grupie? Zastanów się

@Amaleta o jakim wprowadzaniu fermentu Dziewczyno piszesz... Przeczytaj jeszcze raz jaki jest sens założenia "mojej" grupy i wtedy wypowiedź się jeszcze raz.
Osoby które waszych wymagań nie przeszły również mają prawo pisać na prywatnym forum, nie na waszym to innym, jaki macie z tym problem. Ja tylko ułatwiłam sprawę dla tych osób.

Nie rozumiem, boli Was to, że została stworzona nowa grupa?
To były jakieś specjalne wymagania 🤔ja podałam tylko swoje imię ile mam lat i ile dzieci jakies jakies podstawowe dane ...
Nie ma żadnych specjalnych wymagań
 
A ja myślę, że jest tu spore nieporozumienie. Ces napisała, że tylko 5 dziewczyn jest nieaktywnych, które nie są na liście. Więc o co ta cała spina? Większość z nas zadeklarowała się na wątek prywatny i jest na liście. W międzyczasie jak ktoś dołączy na publiczny i da się poznać, to przecież bez problemu można go dodać później. Ja nie mam czasu na kilka wątków, więc chciałabym być na jednym i tam się udzielać. Tak jak większość pracuje, mam obowiązki, dom, męża.

Więcej luzu! Wspierajmy się, a nie hejtujmy.
 
To były jakieś specjalne wymagania 🤔ja podałam tylko swoje imię ile mam lat i ile dzieci jakies jakies podstawowe dane ...
Nie ma żadnych specjalnych wymagań
to tez bylo dla chetnych zeby drugi raz nie siedziec i od kazdego nie zbierac informacji.. te ktore nie podaly dodatkowych informacji tez sie znalazly na liscie tak, jak kazdej z osobna odpisalam.
 
reklama
Do góry