reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

O to to. Teraz strach bedzie gdziekolwiek napisać bo zaraz bedzie mysl że a co jak ktoś napisze to dalej w innej grupie zamkniętej a przecież chciałam tylko tutaj sie tym podzielić. Ja mam takie myślenie. Cenię sobie prywatność mocno. Dlatego sie nie żalę chociaż sa dni ze mam ochotę sie wygadać. Czekałam na wątek zamknięty ale teraz to chyba juz serio będzie mi ciężko otworzyć sie gdziekolwiek ze strachu ze ktoś wyniesie info na inną grupę [emoji2368]
Ej no dla mnie tak.. albo jesteś na jednej albo (być moze, tak ktos koze pomyśleć) wynoszsz informacje z grona zamkniętego(ktore zostalo zamnkjiete zeby info zostawalo na nim) na drugą, również zamkniętą, rozumiesz.. tak nie powinno byc.. ale to koja opijia. Kazdy koze miec swoją. ;) Ale w takim wypadku uwazam ze wogóle bez sensu jest zakladac grupe zamknieta ,bo w sumie po co :D
 
reklama
Kolezanka stosuje gaslighting. Juz drugi raz to widze od tej samej i jest mi przykro, bo to ma byc dla nas bezpieczna przestrzen, a nie walka o przetrwanie.
 
To jest ostatnia chwila aby zamknąć listę @Mila09 myślę że skoro masz swoją grupę - nie chcesz nalezec do naszej.
Jesli jeszcze któras nie chce piszcie pod tym postem ja odznaczę o 16 zamykami wysyłam nową listę. Myślę że tak będzie sprawiedliwie. Na tym zakończymy jakieś dziwne dywagacje i podchody.
 
Hej! 🤗 Trochę pospałam, wchodzę na forum a tu taka burza 🌪🤭
Ja rozumiem podejście dziewczyn, które dokładnie sprawdzają każda na wątku 👍🏻 Sama jestem tu anonimowo i nie podaje żadnych szczegółów bo się po prostu boje 🤷🏻‍♀️ Nigdy nie mamy pewności kto jest po drugiej stronie monitora..
Myśle, że powoli trzeba już zamykać listę osób, bo większość kobiet raczej już wie o ciąży 😉

Chociaż słuchajcie hit - wczoraj klientka w ciąży powiedziała mi, że do ich grupy dołączyła laska, która dowiedziała się o ciąży w 17 tyg 😂 Także spoznialskie zawsze się znajda 😁

U nas dziś 7+1, słaby sen, miałam ciagle koszmary, że złapała mnie korona i zle się czuje 😱 W dodatku mdłości i taki brak sił. Już 11, a ja jeszcze nie zaczęłam pracy... Także tak ☹️ Chciałabym móc wziąć l4 🙈

Milego weekendu dziewczyny! 😊
Powiem ci ze od momentu jak jestem na l4 już prawie 2 tygodnie to się strasznie rozleniwiła nic mi się noe chce sprzątam pół dnia bo coś zrobię i idę odpocząć tak jak teraz. Jak chodziłam do pracy ro jakoś bardziej zorganizowana byłam ale i tak wole siedzieć na l4 :) już pogoda będzie ładniejsza to trzeba na spacerki chodzić
 
No proszę gratuluję dziewczynom które do ciebie dołączą.... A zarazem współczuję. Od razu zgłaszam a twoj post jako obraźliwy. Myślę że masz jakieś problemy i hormony ci uderzyły ale warto się o pamiętać...
Jotka weź już przestań z tymi swoimi mądrościami bo kur. naprawdę nóż w kieszeni się otwiera.
Ty głupa udawać nie musisz "panienko" :)
 
Hehe ja właśnie się zastanawiam czy te zabobony się sprawdzają bo mam mega piękną cerę jak nigdy, super włosy, zero objawów i się zastanawiam czy to przypadkiem chłop nie będzie 😁
przy obu dziewczynach miałam super cere, włosy i mały brzuszek, a teraz buzia niemalże jak u nastolatki 🤦🏼‍♀️
 
Hehe ja właśnie się zastanawiam czy te zabobony się sprawdzają bo mam mega piękną cerę jak nigdy, super włosy, zero objawów i się zastanawiam czy to przypadkiem chłop nie będzie 😁
hmmm nie wiem. Czas pokaże ;) Ja mam jeszcze jedną teorię na chłopca czy dziewczynkę o której można też poczytać na necie i akurat z synem mi się sprawdziło. Ponoć jak się chce mieć chłopca to powinno się współżyć w dniu owulacji a jak dziewczynkę to w dni poprzedzające owulację. Bierze się to stąd, że Y żyją krócej niż X. No tylko żeby tak celować to trzeba mieć regularne cykle, no i wiedzieć kiedy się ma owulację. I tak się zastanawiam, że hmmm może być troszkę w tym racji, bo jak widzę po znajomych co powpadali to mają raczej dziewczynki ;)
 
hmmm nie wiem. Czas pokaże ;) Ja mam jeszcze jedną teorię na chłopca czy dziewczynkę o której można też poczytać na necie i akurat z synem mi się sprawdziło. Ponoć jak się chce mieć chłopca to powinno się współżyć w dniu owulacji a jak dziewczynkę to w dni poprzedzające owulację. Bierze się to stąd, że Y żyją krócej niż X. No tylko żeby tak celować to trzeba mieć regularne cykle, no i wiedzieć kiedy się ma owulację. I tak się zastanawiam, że hmmm może być troszkę w tym racji, bo jak widzę po znajomych co powpadali to mają raczej dziewczynki ;)
Ja bym bardzo chciała dziewczynkę 🥺 a wszyscy mówią że będzie chłopak...
 
reklama
hmmm nie wiem. Czas pokaże ;) Ja mam jeszcze jedną teorię na chłopca czy dziewczynkę o której można też poczytać na necie i akurat z synem mi się sprawdziło. Ponoć jak się chce mieć chłopca to powinno się współżyć w dniu owulacji a jak dziewczynkę to w dni poprzedzające owulację. Bierze się to stąd, że Y żyją krócej niż X. No tylko żeby tak celować to trzeba mieć regularne cykle, no i wiedzieć kiedy się ma owulację. I tak się zastanawiam, że hmmm może być troszkę w tym racji, bo jak widzę po znajomych co powpadali to mają raczej dziewczynki ;)
No właśnie mnie to zastanawia bo ja się starałam w czasie owulacji a jednak chxiala bym mieć dziewczynkę wiec ciekawa jestem ile w tym prawdy :)
 
Do góry