reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Nie wierzę w to co właśnie napisze, ale dziś jest pierwszy dzień od końca lutego BEZ WYMIOTÓW RANO 🥰🥰 jest mi niedobrze, mdli mnie, ale nie wymiotowałam I narazie się nie zbiera ☺ z jednej strony mnie to cieszy, a z drugiej lekko się schizuję - ostatecznie to już 11+2 to mogłoby już przechodzić 😅
jeaaa to cudownie. Matko nie wyobrażam siebie wymiotować codziennie. Biedna nieźle Cię przeczołgalo. Teraz już będzie z górki 2tymestr najlepszy 😍😘
 
reklama
Nie za bardzo. Jak lekarz robił usg to mówił że widzi krwiaka ale im więcej badał i mierzył tym mniej był pewny A na końcu powiedział że go tam nie ma. Dla mnie ważne że szyjka zamknięta u serduszko bije. Jedynie co jestem zła to że dziś miałam tele poradę u endo i mam brać eutyrox 75 ale jestem w szpitalu więc ona nie może przepisać. Poszłam do lekarza A on mówi że on nic nie zrobi mam zadzwonić do swojego lekarza w poradni. Byłam wściekła.
Walczę nadal o ten eutyrox
ja pierdole masakra... No szok teraz nawet nie może Ci mąż podrzucić przez tego covida. A masz przy sobie jakieś tabletki? Zawsze możesz łyknąć ciut więcej żeby wyszło właśnie 75
 
Dziewczyny, a macie pappe w tym medicoverze ? W sensie takie pełne prenatalne i robi je lekarz z certyfikatem FMF? ;)

Bo w luxmedzie niby mamy usg 11-14 tydzień dodatkowo, ale to tylko takie "zwykłe usg ".
Pytam z ciekawości bo fajnie jeśli macie prenatalne ;)
Ja mam pakiet w medicover i z tego co się dowiadywałam na infolinii to są pełne badania prenatalne ale odnosnie certyfikatu to nie wiem.. :)
 
Pisałam z któraś w Was tydzień temu o maszynie do pieczenia chleba- ale nie znajdę tego postu z teraz :/
W każdym razie trochę mi się zeszlo, ale dzisiaj znowu upiekłam chleb więc zrobiłam zdjęcia :)
Maszyny, chleba i mieszadelka
Ja pytałam 🙋‍♀️😁 a dasz też przepis na ten Twój chlebek orkiszowy ? ;) dzięki za zdjęcia, naprawdę smakowicie to wygląda
Świetny ten Live jest jeszcze dostępny na profili profesora. Właśnie przesłuchałam polecam każdej 🤗
Nie mam instagrama :( a da się jakoś inaczej go obejrzeć ? Na youtube albo fejsie ? Bo bez logowania film się nie włącza na instagramie. Szkoda 🙄
Z ciekawości, w którym tc+dzień macie umówione badania prenatalne? :)
12+2
Jezeli chodzi o zaufanie do lekarzy takie 100% i bezwgledne, to niestety trzeba miec swoj rozum. Moj lekarz np bardzo nie lubi, ze ja analizuje swoje wyniki chcialam porozmawiac o morfologii, ze zauwazylam ze mi inne parametry spadly ktore zawsze mialam ok to sie wkurzyl ze mam przestac sie interesowac :/
Mogę spytać z ciekawości co Ci się zmieniło w morfologii ? Ponoć przy heparynie płytki bardzo lecą w dół. Ciekawe czy to prawda 🤔
I hemoglobina spada w ciąży, ale to ponoć u każdej kobiety standard
niefajnie. Zainteresowania wlasnym zdrowiem nigdy za wiele. Ja jestem z tych upierdliwych.. nikt nie jest nieomylny i sukces czesto jest efektem czujnosci obu stron (poza tym lubie miec wszystko pod kontrola)
Ja mam takie samo podejście i jak lekarz małomówny to sznupie po necie w poszukiwaniu informacji. Więc wolę, żeby lekarz mi powiedział co i jak niż google 🤦‍♀️
Oddałam krew do NIFTy więc tera dwa tygodnie stresu i czekania :d
Pytałam o detektor płodu, powiedziala ze spokojnie można używać i jest bezpieczny.
To będziesz pierwsza, która pozna płeć tak na 100 % . Ale czad :D pochwal się od razu, jeśli oczywiście masz ochotę ;)
Bo wiecie co, tak pytam, bo mam robić te badania w czwartek 8.04 (taki był najwcześniejszy termin, bo z nfz) , a w środę 14.04 mam wizyte i zastanawiałam się czy będą wyniki 🤔
@Mag... To trzymam kciuki zeby było Oki, robiłam dzisiaj TSH i tez się zastanawiam jak to tam wyjdzie
Mi powiedziano, że hiv, kiła i grupa krwi do 10 dni, a reszta jeden dzień.



Gratuluje dziewczyny wizyt i serduszek. Piękne maluszki 😍 już coraz mniej mamy kropków, a coraz więcej maluchów 😁
 
Dziewczyny, a macie pappe w tym medicoverze ? W sensie takie pełne prenatalne i robi je lekarz z certyfikatem FMF? ;)

Bo w luxmedzie niby mamy usg 11-14 tydzień dodatkowo, ale to tylko takie "zwykłe usg ".
Pytam z ciekawości bo fajnie jeśli macie prenatalne ;)
Tak jest darmowe w pakiecie mój ginekolog w pierwszej ciąży miał ten certyfikat ale nie dopytywałam wtedy jak to ma wyglądać. Teraz chodzę do innego lekarza ale do medicover tez będę chodzila chyba podwójnie...
Co do wywiadu raczej tylko po zalogowaniu dostępne:)
 
Mogę spytać z ciekawości co Ci się zmieniło w morfologii ? Ponoć przy heparynie płytki bardzo lecą w dół. Ciekawe czy to prawda 🤔
I hemoglobina spada w ciąży, ale to ponoć u każdej
Wiesz co mnie podniosly sie erytrocyty powyzej normy, a spadly limfocyty. Nigdy nie mialam takiego wyniku choc te odchylki niewielkie. Natomiast hemoglobina jak nigdy wysoka 14.7 a ja mialam odwieczną anemie. A teraz szok.
 
reklama
Do góry