reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mnie 7+4. Tak się denerwuje tą wizyta, że chyba będę wymiotować i to nie przez nudności 🙄

Może nie będzie tak źle, po szkole ma czysta głowę, bez nawyków, każdym się będzie przejmować i starać. Tak mi się wydaje. Nowa szkoła, nowe metody. Jak bym dała szanse, a w razie gdyby nie była ok to możesz Ją zmienić?
no wlasnie nie wiem czy moge zmienic- mloda dziewczyna, zero doawiadczenia, szkola 2 letnia. Ja nie jestem najprostazym przypadkiem, a pewnie nie bedzie znala odpowiedzi na zadne pytanie. My nie mamy lekarza ktory sie nami opiekuje w trakcie ciazt tylko ja. Dobrze ze dopiero teraz ja sprawdzilam, bo bym chyba nie spala w nocy
 
reklama
Czasem lepiej trafić na młodą osobę, która ma aktualna wiedzę i chęci, niż na osobę starą, której się nie chce i się nie szkoli. Powodzenia na wizycie 👍
chyba za duzo pracowalam z osobami bez doswiadczenia zeby doceniac ich swiezosc umyslu. Wolalabym osobe z doswiadczeniem ktora ma wyrobione nawyki i ktorej sie zapala czerwona lampka w glowie kirfy cos sie dzieje.
Zobaczymy..
 
no wlasnie nie wiem czy moge zmienic- mloda dziewczyna, zero doawiadczenia, szkola 2 letnia. Ja nie jestem najprostazym przypadkiem, a pewnie nie bedzie znala odpowiedzi na zadne pytanie. My nie mamy lekarza ktory sie nami opiekuje w trakcie ciazt tylko ja. Dobrze ze dopiero teraz ja sprawdzilam, bo bym chyba nie spala w nocy
Dla swojego świętego spokoju dopytałabym o kogoś doświadczonego z racji trudnej ciąży np. Nie wiem jak u Was to wygląda, u nas można wybierać od lewej do prawej kogo się chce i wszędzie tak powinno być, tylko czy jest wgl taka możliwość u Ciebie. W końcu ktoś przydziela te położne to pogadać z tym kimś o zmianę. Może się to kupy nie trzymać co pisze ale ledwo ogarniam ze stresu więc wybacz jak coś :)
 
Hej.
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze. Pisalam na poczatku, potem zamilklam bo dlugo nie bilo serduszko, caly czas plamiłam. Wkoncu uslyszalam to upragnione serduszko, przestalam plamic...
A wczoraj nasz Aniolek poszybowal do nieba. :(
Dbajcie o siebie dziewczyny, cieszcie sie każdym dniem w ciazy, celebrujcie te piekne chwile.
Trzymam za Was mocno kciuki[emoji3590]
 
Teraz w ogole sie przestraszylam, bo dziewcze jest swiezo po szkole.. Skonczyla w tym roku :( Zalamka normalnie
To o niczym nie świadczy, może była najlepsza na roku i zgarnęła wszystkie możliwe nagrody dla super studentki 😉 lepsza młoda dziewczyna, niż emerytka z poglądami że średniowiecza 🙊 daj dziewczynie szanse, a jak się okaże beznadziejna, to zawsze można położna zmienić 😁
 
no wlasnie nie wiem czy moge zmienic- mloda dziewczyna, zero doawiadczenia, szkola 2 letnia. Ja nie jestem najprostazym przypadkiem, a pewnie nie bedzie znala odpowiedzi na zadne pytanie. My nie mamy lekarza ktory sie nami opiekuje w trakcie ciazt tylko ja. Dobrze ze dopiero teraz ja sprawdzilam, bo bym chyba nie spala w nocy
do porodu miałam położną zaraz po szkole i była najcudowniejsza, niewypalona, z super podejściem i pomysłami
 
Hej.
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze. Pisalam na poczatku, potem zamilklam bo dlugo nie bilo serduszko, caly czas plamiłam. Wkoncu uslyszalam to upragnione serduszko, przestalam plamic...
A wczoraj nasz Aniolek poszybowal do nieba. :(
Dbajcie o siebie dziewczyny, cieszcie sie każdym dniem w ciazy, celebrujcie te piekne chwile.
Trzymam za Was mocno kciuki[emoji3590]
czekałyśmy na Twoją wiadomość, trzymaj się, przytulam mocno
 
Ja za niedługo wizytuje. Wstałam, tak wcześnie, stres już jest.. Serce mi wali. Wczoraj tak mało objawów miałam, super się czułam (z wyjątkiem piersi i senności oczywiście) nie chce nawet myśleć o tym co zrobię jak się nie uda 🥺 ale musi być ok 💪 tylko jak tu się nie denerwować? 🙄
Aniu trzymam mocno kciuki ✊🏻😘
Hej.
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze. Pisalam na poczatku, potem zamilklam bo dlugo nie bilo serduszko, caly czas plamiłam. Wkoncu uslyszalam to upragnione serduszko, przestalam plamic...
A wczoraj nasz Aniolek poszybowal do nieba. :(
Dbajcie o siebie dziewczyny, cieszcie sie każdym dniem w ciazy, celebrujcie te piekne chwile.
Trzymam za Was mocno kciuki[emoji3590]
Bardzo mi przykro :(
 
reklama
Do góry