reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej.
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze. Pisalam na poczatku, potem zamilklam bo dlugo nie bilo serduszko, caly czas plamiłam. Wkoncu uslyszalam to upragnione serduszko, przestalam plamic...
A wczoraj nasz Aniolek poszybowal do nieba. :(
Dbajcie o siebie dziewczyny, cieszcie sie każdym dniem w ciazy, celebrujcie te piekne chwile.
Trzymam za Was mocno kciuki[emoji3590]
bardzo mi przykro... Myślałam o Tobie.
Trzymaj się kochana!
 
Ja za niedługo wizytuje. Wstałam, tak wcześnie, stres już jest.. Serce mi wali. Wczoraj tak mało objawów miałam, super się czułam (z wyjątkiem piersi i senności oczywiście) nie chce nawet myśleć o tym co zrobię jak się nie uda 🥺 ale musi być ok 💪 tylko jak tu się nie denerwować? 🙄
będzie wszystko super pięknie. Powodzenia!
 
no wlasnie nie wiem czy moge zmienic- mloda dziewczyna, zero doawiadczenia, szkola 2 letnia. Ja nie jestem najprostazym przypadkiem, a pewnie nie bedzie znala odpowiedzi na zadne pytanie. My nie mamy lekarza ktory sie nami opiekuje w trakcie ciazt tylko ja. Dobrze ze dopiero teraz ja sprawdzilam, bo bym chyba nie spala w nocy
tak jak dziewczyny mówią daj jej szanse. Ja też lubię osoby zaraz po szkole mają świeża wiedzę często świeże podejście do sprawy nie są wypalone chce im się. Oczywiście trafi się jakiś leser ale daj jej szanse😘😘😘
 
Dla swojego świętego spokoju dopytałabym o kogoś doświadczonego z racji trudnej ciąży np. Nie wiem jak u Was to wygląda, u nas można wybierać od lewej do prawej kogo się chce i wszędzie tak powinno być, tylko czy jest wgl taka możliwość u Ciebie. W końcu ktoś przydziela te położne to pogadać z tym kimś o zmianę. Może się to kupy nie trzymać co pisze ale ledwo ogarniam ze stresu więc wybacz jak coś :)
dzieki za dobre slowo rady. Zobacze jaka jest sytuacja. Moze sie okazac ze bedzie bardziej dokladna i ksiazkowa. Jesli cos to bede chodzic prywatnie zeby pokazac wyniki albo cos.
 
tak jak dziewczyny mówią daj jej szanse. Ja też lubię osoby zaraz po szkole mają świeża wiedzę często świeże podejście do sprawy nie są wypalone chce im się. Oczywiście trafi się jakiś leser ale daj jej szanse😘😘😘
dzieki, troche mi zeszlo i faktycznie dam jej szanse. No ale czuje w tym tygodniu ze wszystko jest pod gorke.. nic jak sobie zaplanowalam
 
Ja się witam 7+1 lub 6+3 dzis w nocy obudziłam się po 12 a po 3 usnęłam spowrotem zgaga mnie męczyła. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊✊✊
 
reklama
Dokladnie, mało kiedy spotykam kogoś kto ma podobne podejście, na np rozumiem że szczepionki sa potrzebne ale nie wszytskie, niektóre wirusy tak szybko mutują że szczepionka niestety ale nie zapewnia odpowiedniej ochorny, a wprowadza w organizm obce wirusowe geny.
Nie jestem antyzczepionkowcem, poprostu uważam że niektore rzeczy sa tylko to po żeby na nas zarobić. Nie mówiąc już o tym że szczepionka na covid powstała w mega szybkim tempie i tak naprawde jej skutków długofalowych nie zna nikt [emoji2368]
Ale mam królika doświadczalnego z rodzinki mój brat który pracuje w służbie zdrowia sie zaszczepił [emoji51] z tym że dzieci już ma i nie planuje wiecej pod żadnym pozorem więc bezpłodność mu nawet by spasowala [emoji28]
Tak podobne, ja też będę chciała odwlekać jak najdłużej wykluczyć przeciwskazania jakie zaleca producent itd... jeszcze mam w planach przez okres ciąży doedukować się w tym temacie [emoji846][emoji846] zeby podjąć świadome wybory :)
 
Do góry