reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Zrobiłaś mi dzień [emoji1787]
jezu przeczytałam samojeba i zastanawiam się co robi w związku z tym hahaha prsepraszam
Witaj [emoji16] Fajnie ze fo nas dołączyłaś
Hej, chciałabym do Was dołączyć- termin na 30 listopada i od razu mam pytanie. Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
 
Może to zdjęcie nie jest takie straszne 😁
Tak , była nasza przyjaciółka... i członkiem rodziny 😥
 

Załączniki

  • CC742A75-D7AA-479C-BDA3-A0EC79C9136E.jpeg
    CC742A75-D7AA-479C-BDA3-A0EC79C9136E.jpeg
    186,9 KB · Wyświetleń: 48
Może to zdjęcie nie jest takie straszne 😁
Tak , była nasza przyjaciółka... i członkiem rodziny 😥
Jakie kochane pyszczki 🤗 strasznie mi przykro z powodu straty ☹️ suczka z którą się wychowywałam , mieszka z moją mamą też już ma swoje lata i bardzo się boje tego dnia w którym będziemy musiały się pożegnać ☹️
 
Ja drugi dzień w pracy po długim L4 i ciężko idzie, nie chce mi się strasznie do tego ciężko mi się wysłowić i gadam jak potłuczona ;)

Ja to w sumie chyba nie mam klasycznych mdłości, tylko wiecznie takie dziwne uczucie ściskania w przełyku? Jakby mój żołądek nie mógł podjąć decyzji czy jest przejedzony/głodny/ czy wzdety.

Apropo zawrotow głowy - od dwóch dni co wstane to kilku sekund ciemność tak że muszę się czegoś złapać i dopiero mogę iść dalej :p
 
Ja drugi dzień w pracy po długim L4 i ciężko idzie, nie chce mi się strasznie do tego ciężko mi się wysłowić i gadam jak potłuczona ;)

Ja to w sumie chyba nie mam klasycznych mdłości, tylko wiecznie takie dziwne uczucie ściskania w przełyku? Jakby mój żołądek nie mógł podjąć decyzji czy jest przejedzony/głodny/ czy wzdety.

Apropo zawrotow głowy - od dwóch dni co wstane to kilku sekund ciemność tak że muszę się czegoś złapać i dopiero mogę iść dalej :p
Za szybko wstajesz.. posiedz dluzej anim sie spionizujesz :)
 
reklama
Dziewczyny może to głupie pytanie : czy pierwsze USG jest robione dopochwowo ? Czy tak normalnie żel na brzuszek ? 🤔
 
Do góry