reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Jakie kochane pyszczki 🤗 strasznie mi przykro z powodu straty ☹️ suczka z którą się wychowywałam , mieszka z moją mamą też już ma swoje lata i bardzo się boje tego dnia w którym będziemy musiały się pożegnać ☹️
Dziękuje , Zawsze wiedziałam, że ten dzień kiedyś nadejdzie ale chyba nie da się na to przygotować ... serce rozbite na milion kawałków😥
 
Aaa no to masz niezly rozstrzał 🤣😂 ale jak wg usg wychodzi 4 tydzień to tam jeszcze uzo nie widac poprostu.. a to ze lekarka widziala dwa pecherzyki mozliwe.. ale nie jest powiedziane ze w obu beda zarodki. Rozumiesz? Tak tez sie zdarza.. jezeli to na co patrze lekarka uznala za pecherzyki to jeden jest mniejszy prawdopodobnie. Ale oczyiscie mam nadieje ze za jakies 3 tyg jakpojdziesz to w obu beda zarobki z serduskiem :*❤️❤️
 
Tez tak myślę 🤣😂 sama wybierałam

A moze suplementy dla ciezarnych Ci nie sluza ja np nie moge brac pregnh i femibionu bo mam okropne zawroty glowy, zaslabniecia jak przy spadku cukru.


Witaj. Wiesz co. Jak masz na 30 listopada termin to musisz byc maks kilka dni po@ ja kompletnie jie widze pecherzykow bo usg nie jest jakiejs super jakości. Ale beta rosnaca gak szybko moze wskazywac na to ze beda blizniaki
biorę mama dha w poniedziałek mam lekarza to zapytam. Na samym początku ciąży czyli tak w 3 4 tyg juz miałam pozniej troche spokoju i teraz 6 tydzien i spowrotem
 
Screenshot_2021-03-25-18-39-34-821_com.miui.gallery.jpg


Skoro wszyscy to ja też pokaże, moje chłopaki 😜
 
reklama
Ale caly czas bierzesz? To raczej nie to.. moze taki masz jakis urok swoj ciążowy.. moze malo pijesz?
przed ciaza brałam sam folik juz drugi tydzień biorę właśnie ten mama dha. Wody właśnie bardzo dużo pije bo tak myślę że po 2 butelki dziennie. Na początku jak jeszcze nie wiedziałam to poszłam z tym do rodzinnego to właśnie zasugerował ciaze i zalecił podstawowa morfologie i mocz wszystko ok bylo a ja dzięki temu ze badania robiłam to odrazu zrobiłam bete i się okazało że ciaza . Mam nadzieje ze minie ale w poniedziałek dopytam co i jak
 
Do góry