reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Och jak ja Wam zazdroszczę tych PIESKÓW. Ja bardzo bym chciała mieć tutaj, ale nas nie ma cały dzień w domu, na pewno piesek nie cieszyłby się z pustego mieszkania. Dodatkowo wynajmujemy mieszkanie.

Ale jak zjedzimey do Polski do naszego wymarzonego domu to na pewno przygarniemy jakiegoś psiaka ze schroniska. W domu rodzinnym są 2 pieski, od kiedy pamiętam pies zawsze byl w domu 🥰

Dzisiaj mam delikatne mdłości. Od kawy powoli mnie odrzuca. I coraz częściej zaczyna boleć mnie brzuch, tak mnie rwie czasami dość mocno. Za tydzień w sb usg 😉
 
reklama
Czekam na swoja kolej😷🥴
A ok ,bo ja dzis mam takie zaburzenia czasoprzestrzni ze kurde... Chyba sie dzis w pracy pare azy nieswiaomie zdrzemnelam podczas rozmow z pacjentami.. bo mam wrazenie jakby minelo juz kilka dni od rana 😂🤣 po pracy dzwonilam o meza czy ao zawiezlismy syna doprzedszkola czy juz jest po zamknieciu i byl u babci.. normalnie jakas oderwana jestem od rzeczywistosci....
 
Do góry