reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ja się czuję jakbym zaraz miała mieć okres mam takiego wkur.wa zabijam wzrokiem. Chłopaki mnie doprowadzają do szału trafia mnie s narwow już nie wiem co mama robić chyba zacznę drzeć kartki albo skakac po butelce. Mam dosyć wyć mi się chce strasznie
 
Hej, chciałabym do Was dołączyć- termin na 30 listopada i od razu mam pytanie. Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
 

Załączniki

  • 6B71E37D-20E5-40F6-956C-E3DA438F2D0F.jpeg
    6B71E37D-20E5-40F6-956C-E3DA438F2D0F.jpeg
    529,4 KB · Wyświetleń: 82
Moje psiaki ❤️ Niestety moją kochaną amstaffkę ( szara ) straciłam nagle 17 stycznia ... do dzisiaj się z tym nie pogodziłam 😓 miesiąc później 17 lutego dowiedziałam się, że jestem w ciąży i tak mi przykro, że nie zdążyła poznać nowego członka rodziny ... a tak kochała ludzi 😓
 

Załączniki

  • 30771605-367F-4358-9487-C0D5A3D1DE7F.jpeg
    30771605-367F-4358-9487-C0D5A3D1DE7F.jpeg
    314,5 KB · Wyświetleń: 60
  • 3E6FC010-9D92-47C2-B73E-344A0392575F.jpeg
    3E6FC010-9D92-47C2-B73E-344A0392575F.jpeg
    266,2 KB · Wyświetleń: 56
Hej, chciałabym do Was dołączyć- termin na 30 listopada i od razu mam pytanie. Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
witam Cię serdecznie😘🙂. Ja nie pomogę kompletnie się nie znam. Który tu o Ciebie tydzień że na USG widać a termin masz na 30;)
 
Moje psiaki ❤️ Niestety moją kochaną amstaffkę ( szara ) straciłam nagle 17 stycznia ... do dzisiaj się z tym nie pogodziłam 😓 miesiąc później 17 lutego dowiedziałam się, że jestem w ciąży i tak mi przykro, że nie zdążyła poznać nowego członka rodziny ... a tak kochała ludzi 😓
brr groznir wyglądają ale są piękne. Przykro mi;( taki psiak to często lepszy przyjaciel niż człowiek
 
Genialne imię :d
Tez tak myślę 🤣😂 sama wybierałam
Dziewczyny mam takie pytanie coraz częściej zdążają mi się straszne zawroty głowy dopiero po chwili głębokich oddechów przechodzi czy to jest normalne ze aż tak?
A moze suplementy dla ciezarnych Ci nie sluza ja np nie moge brac pregnh i femibionu bo mam okropne zawroty glowy, zaslabniecia jak przy spadku cukru.

Hej, chciałabym do Was dołączyć- termin na 30 listopada i od razu mam pytanie. Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
Witaj. Wiesz co. Jak masz na 30 listopada termin to musisz byc maks kilka dni po@ ja kompletnie jie widze pecherzykow bo usg nie jest jakiejs super jakości. Ale beta rosnaca gak szybko moze wskazywac na to ze beda blizniaki
 
Hej, chciałabym do Was dołączyć- termin na 30 listopada i od razu mam pytanie. Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
Hej, witamy :)
Gratulacje! Ja niestety też nie pomogę, bo nie widzę zbyt wiele na usg, ale może jakaś przyszła mama bliźniaków coś podpowie? 😏
 
reklama
Miesiączki mam długie, od miesiączki minęło już 5 tyg. Ale owulacja była później w 20 dc stad termin na 30 listopada - z usg 4 tydzien
 
Do góry