reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny co wy jecie przy mdłościach? Ja już nie mam pomysłów, wszystko mnie obrzydza, po wszystkim mi niedobrze ☹️ a jestem tak głodna...
Ja nie pomogę chyba bo mam ogromny apetyt. Ale wiem, że znajome stosowały nutridrinki. Są do kupienia w każdej aptece. One są polecane dla osób na chemioterapii, które właśnie kompletnie nie mają apetytu, a jednocześnie muszą się dobrze odżywiać. W ciąży przy dużych wymiotach też je ginekolodzy zalecają.
Może spróbuj tego? Ponoć tam dużo wartości odżywczych jest i byś nie chodziła głodna :(
 
tak ja tak mam.
Do tego mialam właśnie Was pytać czy też boli Was tak brzuch przed dwojeczka? Masakra ja mam takie skurcze i bóle w pachwinach jak mi to wszystko przez jelita przechodzi że zanim pójdę do kibelka to zwijam się z bolu. Ja nie wiem jak ja będę rodzic jak mnie na gó.no tak boli... Sorry za moja bezpośredniość
wiesz co ja mam takie np bolesne ruchy w jelitach przed, ale bóle w pachwinach to nie. Hmmm to moze jednak jest to normalne, że w naszych organizmach ciagle cos kłuje czy naciąga się boleśnie, rozpycha itd.
 
Hej hej, Ja po wizycie, karta ciazy założona, bombel ma 3,6mm, krwiak sie zmniejszył [emoji5] powiedział ze jest przepływ krwi przez zarodek i w karcie mam fhr+ to chyba znaczy że jest juz serduszko (gin to starszy gościu czasem mówi szyfrem) przez moment włączył nawet było słychać takie szu szu to chyba było to [emoji28] za 2 tyg do kontroli :)
Tak, fhr+ to znaczy, że akcja serca już jest

Ale super! Same dobre wieści i pięknie, że dzidziulek rośnie 😍😃 Pokaż zdjęcie 😁
 
Przede wszystkim nie stresuj się. Koleżanka moja miała takie dolegliwości i urodziła synka. Kiedy masz teraz wizytę? Może dla swojego spokoju zadzwoń do lekarza o poradę. Ja też tak schizuje ostatnio jeden dzień mdłości ustąpiły piersi mniej bolały to już wariowałam na następny dzień za to wstać nie mogłam bo tak mnie na wymioty brało. Lekarz mi tłumaczył że ciąża to szereg takich dziwnych boli ciągniec rozciągnięć. Macica się powiększa zaczyna uściskać i też temu tak się dzieje. Też jestem po poronieniach ale staram się myśleć pozytywnie bo nie chce się wykonczyc ciąża.
wizytę mam w czwartek, więc szybciutko, przetrzymam. Pewnie masz racje z tymi ukłuciami itd macica sie rozciąga może to tak musi być. Lekarz obstawiam powie to samo, tylko wiesz to uczucie parcia trochę skojarzyło mi się z porodem chociaż skala milion razy mniejsza. I tak sie bałam, że mój organizm chce się pozbyć... Mysle, że po 1 trymestrze się uspokoimy.
ustanie dolegliwosci tez jest stresujace, tez to przerabiałam w pierwszej ciązy z córką, a w sumie nic sie nie działo złego.
 
Aha i wymyśliłam chyba, jak powiemy w święta o ciąży. Co roku robię mazurki dla rodziny i tak myślę, żeby w tych mazurkach jakoś przemycić informacje. Np napisać coś czekolada. Pomysł ze zdjęciem (ustawiamy rodzinę do zdjęcia i w tym momencie mówimy o ciąży) jest świetny, ale u nas chyba nie wypali. Bo wcześniej musimy powiedzieć naszym dzieciom i boję się, że nie wytrzymają z tajemnicą do momentu ustawienia się ludzi 🙈
Super pomysł! My tez chyba na swieta przekażemy rodzinie... wymyśliłam sobie, że Nasz synek będzie miał koszulkę big Brother 😃 pod koszulą i odsłonimy 😁
 
tak ja tak mam.
Do tego mialam właśnie Was pytać czy też boli Was tak brzuch przed dwojeczka? Masakra ja mam takie skurcze i bóle w pachwinach jak mi to wszystko przez jelita przechodzi że zanim pójdę do kibelka to zwijam się z bolu. Ja nie wiem jak ja będę rodzic jak mnie na gó.no tak boli... Sorry za moja bezpośredniość
ja mam bardzo podobnie, co oczywiscie tez juz nakreca glowe, ze to nie tak powinno byc :p
 
reklama
Ja nie pomogę chyba bo mam ogromny apetyt. Ale wiem, że znajome stosowały nutridrinki. Są do kupienia w każdej aptece. One są polecane dla osób na chemioterapii, które właśnie kompletnie nie mają apetytu, a jednocześnie muszą się dobrze odżywiać. W ciąży przy dużych wymiotach też je ginekolodzy zalecają.
Może spróbuj tego? Ponoć tam dużo wartości odżywczych jest i byś nie chodziła głodna :(
Dzieki za podpowiedź, jutro idę do ginekologa to zapytam o to 😘
 
Do góry