reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A miałaś wcześniej owulacje niż zakładałaś ?
Na to wychodzi bo według ostatniej miesiączki dzisiaj jest 8t0d a według usg 8t5d 🙂 zakładałam że to był 15dc ale musiała być szybciej skoro testy tak szybko wychodzily pozytywne. Lekarz też mówił że owulacja mogłaby szybciej ty bardziej dokładnie nie wiem bo nie sprawdzałam jakoś specjalnie słuzu ani temperatury. Porostu staraliśmy się na spokojnie,jestem po dwóch poronieniach z trabofilia na karku. Ciąża na heparynie.
 
wow ja najchętniej to po każdym seksie bym. Robiła haha taka jestem cierpliwa;)
Mi lekarz po ciąży biochemicznej powiedział, że najlepiej robić test tydzień po spóźnionej miesiączce 😅😂 chyba bym jajko zniosła. 😅
Teraz zrobiłam 4 dni wcześniej ale tylko dlatego, że mieli przyjść znajomi i chciałam wiedzieć czy mogę napic się wina i nieźle się zdziwiłam 😃
 
Powiem Wam Dziewczyny, ze te bety są rzeczywiście niepotrzebne. To tylko dodatkowy, ogromny stres i prawda jest taka, ze niezależnie czy beta rośnie czy spada nie ma na to na tym etapie żadnego wpływu. Ja sama robiłam i drugi przyrost miałam ok 55% wiec same się domyślacie co przeżyłam przez 2 najbliższej dni do badania kolejnego przyrostu. Wiec jeżeli ktoś nie musi włączać dodatkowego leczenia od pozytywnej bety (ja musiałam) to na prawdę nie ma co się zamęczać betami.
Mam koleżankę która plamiła we wczesnej ciąży przyrost bety był 35% i urodziła zdrowego synka ❤️ u mnie taki przyrost zwiastował we wcześniejszej ciąży poronienie. Także każda z nas jest inna jedna kobieta może mieć przyrost tak jak ty 55%druga 120%i obie ciążę rozwijają się prawidłowo. Też w obecnej ciąży bardzo przeżywałam badanie bthcg,to ogromny stres dla kobiety.
 
Witam sie 5t4d. Dopiero mam chwile to podczytalam Was. Opierdzieliłam od rana cala chate na błysk, bo oczekujemy dzis gosci urodzinowych. I teraz padam na ryło... Rano juz sil nie mialam a teraz to wogole detka jestem i poszla bym spac, ale młody śpi to wykorzystuje czas na relaks i nadaje w wanny [emoji85]. Jeszcze musze podloge w kuchni ogarnąć,ale czekam aż wstanie:p mezowi juz wystawiłam fure śmieci do wyniesienia [emoji16][emoji1787] zmeczona ale zadowolona. Milej soboty dziewczynki :*
To ty naprawdę powera włączyłaś ja 2 pokoje łazienka korytarz i schody ogarnialam od rana do 18 [emoji23][emoji23]
Ja tak samo [emoji23] mieliśmy gości i ledwo ledwo pokój ogarnelam.
Ja też bez sił za tydzień ma przyjechać mój brat cioteczny którego widze raz na rok i patrząc na dzisiejsze sprzątanie to muszę się chyba w piątek wziąć [emoji85]
Ja dzis padam. Od rana placze. Poplakalam sie mowiac mezowi ze sie poplakalam kiedy pani w TV sie poplakala [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Mam zadyszke od wieszania prania i wkladania rzeczy do suszarki. Masakra.
Z dobrych rzeczy przestalam sie zadreczac i spokojnie patrze do przodu.
U mnie zadyszka też norma. Wczoraj w pracy co chwilę dyszalam aż się koledzy śmiali że chyba wychodzę z którą na bok a później tak dysze [emoji85]
Oj trochę wam współczuje i zazdroszczę z tymi objawami . Ja narazie dalej nie mam . Troszkę bez energi jestem i może faktycznie szybciej się mecze . Mąż poinformowany Że. Będzie tata ogromnie się cieszy a wczoraj w pracy liderka się domyśliła gdy ja poprosiłam o dwa dni wolnego od razu podeszła i mówi no to mały karolek chyba będzie :p
Ja na Jaśka też sobie wkrecalam a teraz bym się nie obraziła na chociaż dzień bez objawów
Na początku lekki szok ale szczęśliwy . Mamy nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nikomu nie mówimy na razie , trosze mu smutno ze od razu nie mówiłam jak podejrzewałam ale zrozumiał ze nie chciałam go nie potrzebnie nakręcać gdyby to był fałszywy alarm
To super że się ucieszył [emoji846][emoji846]
 
reklama
Mi lekarz po ciąży biochemicznej powiedział, że najlepiej robić test tydzień po spóźnionej miesiączce 😅😂 chyba bym jajko zniosła. 😅
Teraz zrobiłam 4 dni wcześniej ale tylko dlatego, że mieli przyjść znajomi i chciałam wiedzieć czy mogę napic się wina i nieźle się zdziwiłam 😃
Ja tez należę do osób niecierpliwych . Zawsze robiłam przed i po miesiączce . Teraz kupiłam 4 testy prze neta o czułości 10 i tak podkusiło mnie zrobić 5 dni wcześniej wieczorem bo kosie i tak mam zapas 😀i wyszedł pozytywny wiec myśle ze 6 dni przed rano tez by wyszedł . Oczywiście dla pewności w dniu miesiączki tez zrobiłam i był pozytywny
 
Do góry