reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hejka mogę dołączyć, w listopadzie 2020 miałam zostać Mama termin był na polowe listopada, mojego aniołka urodziłam w lipcu ;(, długo rozmawialiśmy ze nie będziemy gotowi starać się o dzidzie od stycznia ale tak spontanicznie wyszło, i ujrzałam dwie kreski a test mnie oszukał bo poszłam na betę i dostałam czekając na wynik miesiączkę, wiec kolejne starania owulacja z kalendarzyka 25 luty a tez obserwuje swoje ciało, zawsze czułam ze jestem w ciąży kłuło mnie w brzuchu i czułam ze jestem i moja intuicja mnie nie zawiodła a teraz mam jakieś bulgotanie a okres na 11 marca, macie jakieś objawy po owulacji po tygodniu, ale przeczuwam ze nic z tego
 
Dziś byłam na kontroli - 6 tydzień. Jest pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i całe 2,4 mm bubusia 🥰🥰 no i biło serduszko, więc wszystko według planu. Niestety zobaczyłam też co czego zobaczyć nie chciałam, czyli krwiak podkosmówkowy, jest duża szansa że sam się wchłonie, ale mam się oszczędzać, nie dźwigać i starać nie stresować. Możliwe że niestety będę z niego plamic/krwawić, ale dostałam duphaston i do kontroli za 3 tygodnie ☺
Piękny pęcherzyk 😊
Bicie serduszka to najwspanialszy dźwięk 😀
Aaa przyrost bety mam ponad 300% w 48h! Na wyniki czekalam jak na ocenę z egzeminu na studiach

Właśnie kiedy wam się zaczely mdłości? Nie żebym czekała na nie 🤣
Mnie dzisiaj 🤣 czyli 5tc i 1 dzień
 
Dziś byłam na kontroli - 6 tydzień. Jest pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i całe 2,4 mm bubusia [emoji3059][emoji3059] no i biło serduszko, więc wszystko według planu. Niestety zobaczyłam też co czego zobaczyć nie chciałam, czyli krwiak podkosmówkowy, jest duża szansa że sam się wchłonie, ale mam się oszczędzać, nie dźwigać i starać nie stresować. Możliwe że niestety będę z niego plamic/krwawić, ale dostałam duphaston i do kontroli za 3 tygodnie [emoji5]
Super [emoji3059][emoji3059] będzie dobrze, wypoczywaj dużo i nie zamartwiaj się zbyt wiele [emoji6][emoji8]
 
Dziś byłam na kontroli - 6 tydzień. Jest pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i całe 2,4 mm bubusia 🥰🥰 no i biło serduszko, więc wszystko według planu. Niestety zobaczyłam też co czego zobaczyć nie chciałam, czyli krwiak podkosmówkowy, jest duża szansa że sam się wchłonie, ale mam się oszczędzać, nie dźwigać i starać nie stresować. Możliwe że niestety będę z niego plamic/krwawić, ale dostałam duphaston i do kontroli za 3 tygodnie ☺
Bubuś najpiękniejszy na świecie ❤ Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 👍
 
Tak, od razu milion badan- na razie machnęłam tylko te które potrzbuje prywatnie.
Według aplikacji to był 5t1d
W luxmed nie powiedziała mi jakie wymiary tylko że jest ciałko żółte i jest zarodek, ale następnego dnia nią wizycie inna doktor widziała tylko ciało żółte 0.36 średnica.
Powiedziała że jak na ten etap wymiary są prawidłowe.
to pewnie wina innego sprzętu po prostu
Ja nie dostałam żadnych skierowań. Nawet głupiej morfologii. A byłam według OM 5+2 i był pęcherzyk ciążowy czyli ciąża potwierdzona

Lekarz powiedział, że w Luxmedzie mają takie zasady, że nie dają za wcześnie. Odgórne zasady 🤷‍♀️🙄 Dopiero jak serce bije to dają wszystkim.
Bo nie wiadomo czy ciąża się będzie prawidłowo rozwijać, trzeba być swiadomym różnych opcji. I dlatego się nie robi tych badań przed biciem serca. To teraz mi przykro :( :( mam wrażenie, że lekarz mnie okłamał bo skreśił moje dziecko 😔

Ktoś jeszcze ma luxmeda? I w swojej historii położniczej dostał komplet skierowań na badania ciążowe gdy jeszcze nie biło serduszko??
Bo chce sobie zrobić rozeznanie, najwyżej złożę oficjalną skargę na lekarza 🙄
 
reklama
Hejka mogę dołączyć, w listopadzie 2020 miałam zostać Mama termin był na polowe listopada, mojego aniołka urodziłam w lipcu ;(, długo rozmawialiśmy ze nie będziemy gotowi starać się o dzidzie od stycznia ale tak spontanicznie wyszło, i ujrzałam dwie kreski a test mnie oszukał bo poszłam na betę i dostałam czekając na wynik miesiączkę, wiec kolejne starania owulacja z kalendarzyka 25 luty a tez obserwuje swoje ciało, zawsze czułam ze jestem w ciąży kłuło mnie w brzuchu i czułam ze jestem i moja intuicja mnie nie zawiodła a teraz mam jakieś bulgotanie a okres na 11 marca, macie jakieś objawy po owulacji po tygodniu, ale przeczuwam ze nic z tego
Hej gratuluję ciąży ☺️

Czy udało się poznać powód tak wczesnego porodu? Niewydolność szyjki? Trombofilia?
Bardzo to smutne, strasznie szybko 😔

Mam nadzieję, że upłynie Ci bajkowo, spokojnie te 9 miesięcy i tego Ci życzę ;)
Zresztą wszystkim nam ☺️
 
Do góry