reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Trzymam kciuki dziewczyno[emoji110]
Oj był stres.

Dostałaś skierowania na ten cały panel badań ciążowych, który się robi do 10 dc?
Ile miał zarodek i ile pęcherzyk ciążowy? I który tydzień dokładnie był na wizycie [emoji16]

Wszystko ok. Dziękuję. Pęcherzyk ciążowy 3 mm. Nic poza tym nie było. Mam też plamienia, troszkę chciałam pobyć ze swoimi myślami bo wizyta raczej mnie nie uspokoiła [emoji17]
 
reklama
Dzień dobry.
Ja mam stres. Dzisiaj wizyta późnym popołudniem.
Co do wrażliwości mam często że bolą, potem 2 dni nie i znowu wraca. Ale mam większy problem. Zapach wędlin - no nie mogę otworzyć lodówki bo zaczyna mdlić.
 
Czesc dziewczyny.. Wczoraj sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. Jestem przerazona, ciaza jest nieplanowana. Przepraszam, ze wchodze tak z buciorami, kiedy Wy wszystkie jestescie takie radosne i podekstcytowane.
Nie chce pisac, ze nie wiem jak to sie stalo, bo wiem doskonale - ale biologicznie to nie mialo prawa sie stac.
Nigdy nie chcialam byc mama, lubie moje poukladane zycie. Mam fajna prace, mieszkanie, psa, partnera, duzo podrozowalismy przed pandemia. Nie jestem gotowa na zmiany. Nie wiem jak powiedziec komukolwiek o ciazy - partnerowi, szefowej, szwagierce (stara sie o dziecko od prawie 10 lat)

W kazdym razie, termin z internetowego kalkulatora - 10 listopada. Mam nadzieje, ze mnie nie zjecie za te moje negatywne emocje :( Pozdrawiam
 
Czesc Dziewczyny, chcialam sie przywitac :) Obserwuje Was juz od jakiegos czasu. W poniedzialek wyszla mi Beta 666 mlU/ ml (szatanska :)). Aplikacje pokazuja mi 4 tydzien - wiec usmiecham sie do Was jeszcze bardzo niesmialo. W piatek rano robie powtorke badania, po poludniu ide do lekarza.
Pozdrawiam z Krakowa!
 
O boże, mąż otworzył ostatnio paczke mielonej wołowiny na burgery, uciekłam z kuchni, tak mnie zemdliło [emoji28] a on musiał się dopiero pochylić nad tym mięsem żeby poczuć cokolwiek.

Będzie dobrze na wizycie, trzymam kciuki [emoji3059] to pierwsza wizyta, czy już kontrola?
Pierwsza wizyta. Mam nadzieję że zrobi mi usg. Ta pierwsza wizyta jest taka stresująca. Eh. Pewnie też zrobi cytologię. Najwazniejsze ze to juz dzisiaj.
 
Czesc dziewczyny.. Wczoraj sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. Jestem przerazona, ciaza jest nieplanowana. Przepraszam, ze wchodze tak z buciorami, kiedy Wy wszystkie jestescie takie radosne i podekstcytowane.
Nie chce pisac, ze nie wiem jak to sie stalo, bo wiem doskonale - ale biologicznie to nie mialo prawa sie stac.
Nigdy nie chcialam byc mama, lubie moje poukladane zycie. Mam fajna prace, mieszkanie, psa, partnera, duzo podrozowalismy przed pandemia. Nie jestem gotowa na zmiany. Nie wiem jak powiedziec komukolwiek o ciazy - partnerowi, szefowej, szwagierce (stara sie o dziecko od prawie 10 lat)

W kazdym razie, termin z internetowego kalkulatora - 10 listopada. Mam nadzieje, ze mnie nie zjecie za te moje negatywne emocje :( Pozdrawiam
Nie mam zamiaru nikogo oceniać, bo nikt nie jest idealny, to raz a dwa nie każdy musi chcieć mieć dzieci. Proste. Nie będę polemizować i pisać trzeba było wcześniej o tym myśleć. Ale partnerowi raczej musisz powiedzieć jeśli zdecydowałaś lub zdecydujesz urodzić dziecko. Bez względu na konsekwencję. Czasami jest tak że, wydaje Nam się, że gorzej być nie może. I tu nas świat może zaskoczyć pozytywnie. Ja trzymam kciuki za to aby wszystko u Ciebie pozytywnie się poukładało [emoji3590]
 
Cześć slomka[emoji846] to czekamy razem z Tobą. Jest pięknie jak na początek.
Czesc Dziewczyny, chcialam sie przywitac :) Obserwuje Was juz od jakiegos czasu. W poniedzialek wyszla mi Beta 666 mlU/ ml (szatanska :)). Aplikacje pokazuja mi 4 tydzien - wiec usmiecham sie do Was jeszcze bardzo niesmialo. W piatek rano robie powtorke badania, po poludniu ide do lekarza.
Pozdrawiam z Krakowa!
 
reklama
Dostałaś skierowania na ten cały panel badań ciążowych, który się robi do 10 dc?
Ile miał zarodek i ile pęcherzyk ciążowy? I który tydzień dokładnie był na wizycie
Tak, od razu milion badan- na razie machnęłam tylko te które potrzbuje prywatnie.
Według aplikacji to był 5t1d
W luxmed nie powiedziała mi jakie wymiary tylko że jest ciałko żółte i jest zarodek, ale następnego dnia nią wizycie inna doktor widziała tylko ciało żółte 0.36 średnica.
Powiedziała że jak na ten etap wymiary są prawidłowe.
to pewnie wina innego sprzętu po prostu
 
Do góry