reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

[emoji33][emoji33][emoji33]
Napisze Wam przerazajava historie ktora spotkala moja przyjaciolke tu w Fin.
Przez krotka chwile odrobine plamila i przestala, a z racji, ze ma paniczny stosunek do chorob poszla do szpitala. Tam odeslali ja z kwitkiem, wiec poszli do drugiego.
Tam ja w koncu przyjeli, lekarz na USG zobaczyl 4mm zarodek, dlugo badal ale nie bylo serduszka. Na tej podstawie stwierdzil, ze ciaza jest martwa i dal jej leki poronne.
Nie odeslal jej do domu zeby wrocila za tydzien, tylko od razu leki i usuniecie zarodka.
To smierdzi na kilometr nie? Bo na tym etapie ciazy normalnie jest juz zarodek, ale nie ma jeszcze serduszka nie? Ciaza pewnie ok 5-6 tygodnia [emoji33]
 
reklama
Zeby bylo “ciekawiej” to jej jedyna ciaza, a teraz przez to ze zawsze miala nieregularne cykle nie ma juz jakeczek i patrza na adopcje..

Matko przerażająca historia :O :( to się teraz zestresowałam, mam mieć w środę drugi raz usg, na pierwym był pęcherzyk i ciałko żółte ale nie bylo widać zarodka, a od wczoraj mam jakieś delikatne plamienie brązowe :(
 
Matko przerażająca historia :O :( to się teraz zestresowałam, mam mieć w środę drugi raz usg, na pierwym był pęcherzyk i ciałko żółte ale nie bylo widać zarodka, a od wczoraj mam jakieś delikatne plamienie brązowe :(
nie stresuj sie. Chodzi o to ze lekarz wg mnie nieprawidlowo stwierdzil martwa ciaze- bo na tym etapie nie bylo mowy o seduszku. Nawet nie dal szansy tej ciazy.
A oni... nie wiedzieli i do tej pory uwazaja ze dostali dobra opieke od lekarza, bo sie zgodzil ja zbadac..
 
Matko przerażająca historia :O :( to się teraz zestresowałam, mam mieć w środę drugi raz usg, na pierwym był pęcherzyk i ciałko żółte ale nie bylo widać zarodka, a od wczoraj mam jakieś delikatne plamienie brązowe :(
Kurczę wiem co czujesz . U mnie na pierwszym sam pęcherzyk i nic więcej a teraz mam wizytę jutro i martwię się ze coś będzie nie tak
 
Matko przerażająca historia :O :( to się teraz zestresowałam, mam mieć w środę drugi raz usg, na pierwym był pęcherzyk i ciałko żółte ale nie bylo widać zarodka, a od wczoraj mam jakieś delikatne plamienie brązowe :(
Gosia nie stresuj się niepotrzebnie! Każda sytuacja jest przecież inna, dużo dziewczyn tu pisało że mialo plemienia i wszystko było u nich ok na wizytach.
Będzie dobrze
 
Dziewczyny a bolą was plecy w krzyżu ? Bo mnie ostatnio tak jak się krzywi położeni potem ciężko ruszyć a teraz tez leżę na łóżku i mnie bolą jak mam się ruszyć
Mnie boli przez ostatnie 2 dni 😞 Zrzucam na to, że mam się oszczędzać i brakuje mi ruchu 😒
Zdecydowanie to już nie Kropek, Dzidziek już piękny 😍 A jak krwiak się zmniejszał to miałaś plamienia? Pytam bo ja też po ostatniej wizycie mam stwierdzonego krwiaka, i to 4 cm na dłuższej ścianie więc całkiem spory. Niestety cały czas mam plamienia, ale od dwóch dni tylko jeden raz w ciągu całego dnia więc różnica ogromna na plus. Staram się myśleć pozytywnie, jednak czasem z tyłu głowy mam, że może dzieje się coś złego. Lubię takie dobre wiadomości, to jest takie budujące 😊
Ja miałam cały czas leżeć i w miarę możliwości wstawać tylko na siku.
Hej Dziewczynki
Zdrowych spokojnych Świąt dla Was 😘😘😘
Ja mam dzisiaj średni dzień. Wczoraj miała przykra sytuację z teściem. Ogolniebnasze stosunki są dość napięte (ale to już bardziej na prywatny wątek) nie czuje się tam dobrze i najchętniej zostałabym w domu dla spokoju maluszka i mojego. Bo niby czemu mam robić tak żeby to oni byli zadowoleni... Ciężka sytuacja szkoda że nie mogę się wam wyżalić
Mag, przykro mi ❤
Jeśli musisz jechać, wpuszczaj Jego mądrości jednym uchem, a wypuszczaj drugim. Skup się może na jakimś dobrym jedzonku, żeby cokolwiek przyjemnego mieć z tej wizyty. Trzymam kciuki!
Miłego weekendu świątecznego dziewczyny 🐥 niech każda spędzi go tak jak lubi - ja właśnie już przygotwalam herbatę do termosu i ruszamy 😁 dzisiaj 20km na szlaku 💪🏻💪🏻💪🏻
Zaaaazdrooo! Ja już nie chce tego krwiaka 😂😵
Ja wczoraj miałam „lepszy dzień” a dzisiaj tak mi dowaliło delikatnie mówiąc ze hoho😡popłakałam się bo tak mnie cycki szczypią i jak zjadłam trochę jutrzejszego żurku to myślałam ze zasnę nad stołem 😠teraz leżę i oglądam New Amsterdam próbując nabrać sił bo jeszcze trochę roboty przed świetami mam🥺wiec reasumując : ciesz się lepszym dniem bo raz będzie tak a raz tak 🤗
Ja też mam dramę z cyckami! No nie do opisania - a jak zmarznę, to ból pieroński! Jak idę na mini spacer to sobie masuje,
bo idzie oszaleć 😵

Witam wszystkie przyszle mamusie.
Czy jest ktoś z Trójmiasta? :)
Ja jestem obecnie 9+1, termin na 5 listopada. Mam juz córkę 6 letnią. To moja druga ciąża.
Podczas ostatniej wizyty został wykryty na usg krwiak podkosmowkowy 21 mm. Nie mam plamien ani krwawien. Boje się bardzo. Czy któraś ma podobne doświadczenia?
Ja! Przez pierwsze 2 tygodnie leżenie i wstawanie na siku. Leki w ilościach hurtowych (do tej pory). Teraz oszczędzający tryb życia. No i niestety nici z seksu 😎
 
reklama
Do góry