reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
ja nawet najbliższym współpracownica boję się powiedzieć bo to na nich spadnie całą robota... Choć pracować chce jak najdłużej
Ja też chcę pracować jak najdłużej ale nigdy nie wiadomo jak będzie...
Też myślę, że ktoś będzie musiał przejść wszytskie moje projekty ale nie ja pierwsza w firmie w ciąży jestem. ;)
 
Ja też chcę pracować jak najdłużej ale nigdy nie wiadomo jak będzie...
Też myślę, że ktoś będzie musiał przejść wszytskie moje projekty ale nie ja pierwsza w firmie w ciąży jestem. ;)
Oooo apropo pracy to ja sie dowiedizalam dzis ze bedie na tyle dobrze w pracy ze nie bed emusiala sie pchac na l4 jak najszybciej tylko moge sobie popracować. Chcialabym do konca wrzesnia. Ale zobaczymy :p
 
Ty się nie przejmuj tym lekarzem bo jak enelmed to oni pewnie rączki umywają od trudnych ciąż. A z tego co kojarzę to jesteś po poronieniach tak?
To samo jest we wszystkich placówkach prywatnych takich abonamentowych. Luxmed, medicover itp.
Mnie już nic nie zdziwi naprawdę.
Jak się mylę to poprawcie proszę to z chęcią wykupie tam abonament prywatnej opieki medycznej ha ha.
Rozmawiałam z koleżankami i wszędzie to samo.
Mi to nawet lekarz w Luxmedzie wprost powiedział, że oni nie prowadzą trudnych i patologicznych ciąż i mam sobie szukać innego lekarza bo on się nie podejmie prowadzenia, ani nikt w Luxmedzie...
Na szczęście miałam to w dup... bo mam cudownego lekarza i poszłam tylko po skierowania na badania bo mam za darmo ☺️ prawdziwy lekarz z powołania będzie dumny, że może prowadzić trudniejszą ciążę i że może pomóc ☺️

A w tych prywatnych opiekach medycznych to tylko szybko, szybko. Taśmówka. Po co im problemy 🤷‍♀️
Luxmed nie prowadzi też diagnostyki niepłodności, ani ciąż po invitro. Medicover ponoć to samo 🙄

Także olej gadzinę, brudka do góry i na pewno znajdziesz lekarza z powołania 😁
Masz 100% racji! Juz mowie, ze jak uda mi sie urodzic i wszystko bedzie ok to zrezygnuje z tego ubezpieczenia. Wszelkiego typu specjalisci sa tam byle jacy (najwiecej negatywnych opinii na znanym lekarzu). Placimy ok. 150zl co miesiac za nasza trojke, to nie sa male pieniadze moim zdaniem w stosunku do otrzymanej opieki. Lepiej prywatnie znalezc lekarza z powolania. Najlepsze ze ten doktorek pracuje tez w klinice leczenia nieplodnosci. Pójdę tradycyjnie do mojego dr Ziomka❤
 
reklama
Oooo apropo pracy to ja sie dowiedizalam dzis ze bedie na tyle dobrze w pracy ze nie bed emusiala sie pchac na l4 jak najszybciej tylko moge sobie popracować. Chcialabym do konca wrzesnia. Ale zobaczymy :p
Chociaż powiem Wam szczersze, że po tym tygodniu kiedy zasypiałam przy biurku zaczęłam chcieć L4 chociaż na tydzień, żeby się tam nie męczy...
 
Do góry