reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Podobno takie "śledzenie" jedzenia przez dziecko jest sygnałem, że staje się gotowe. Cóż, mój nie miał chyba aż tak jak opisujecie, ale jeść zaczął, jak już mu podałam 😊
 
reklama
U mnie w Poznaniu jest w prawie każdym sklepie: lidl, biedronka, żabka. Jest na nim napisane Desperados virgin 0,0% :)

Jutro ruszam na łowy 😁

Dziewczyny, czy Wasze dzieci nadal są takie niespokojne przy piersi? Mój cały czas się wykręca i płacze, a do tego za dnia zrobił się bardzo marudny, zastanawiam się czy po prostu nie jest głodny 😔
 
reklama
Używała któraś z Was kremu hydrokortyzon u swojego dziecka?
To jest steryd. Nie smaruj tym buzi bo potrafią zostać plamy na długie miesiące. Ja stosowałam do podratowania skóry przy zostrzeniu zmian przy alergii z ciężkim AZS. Jak nie usunelam z diety alergenu to po odstawieniu wszystko wracała do normy. No i długie stosowanie może spowolnić rozwój ruchowy dziecka pomimo że to krem tak twierdziła przynajmniej nasza neurolg. Choć do końca nie łapie jak.
 
Do góry