reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, jutro pierwszy raz mam KTG (nie rozumiem czemu tak późno, większości z Was już dawno miała), czy mam się jakoś specjalnie przygotować albo o czymś pamiętać? Bo nikt mi nic nie powiedział...
Ja poszłam „z buta”, nie przygotowywałam się w żaden sposób i było Ok.
 
reklama
Dziewczyny, jutro pierwszy raz mam KTG (nie rozumiem czemu tak późno, większości z Was już dawno miała), czy mam się jakoś specjalnie przygotować albo o czymś pamiętać? Bo nikt mi nic nie powiedział...
Ja pierwsze ktg miałam w zeszłym tygodniu a było to już 39+3, kolejne mam w środę czyli 40+3, więc to różnie jest. Ja zabrałam ze sobą słodkie picie i batonika jakby dziecko spało i ciężko byłoby je obudzić, wyszło że nie potrzebowałam bo mały był aktywny bez tego. Wodę też miałam bo to trochę trwa. Karta ciąży i dowód ale to wiadomo. Jeszcze jak jechałam do szpitala na to badanie to zabrałam do bagażnika walizkę w razie jak zapis wskazywałby, że muszę zostać ale ja mam stosunkowo daleko szpital i wolałam żeby walizka się przejechała niż ktoś musiałby mi specjalnie ją tyle km przywozić. Okazało się niepotrzebnie bo wróciłam do domu.
 
Dziewczyny, jutro pierwszy raz mam KTG (nie rozumiem czemu tak późno, większości z Was już dawno miała), czy mam się jakoś specjalnie przygotować albo o czymś pamiętać? Bo nikt mi nic nie powiedział...
Ja nie mam wogole, będę mieć jak nie urodze w szpitalu już na oddziale w przyszły poniedziałek. Wtedy będzie 39+2.
 
Ja nie mam wogole, będę mieć jak nie urodze w szpitalu już na oddziale w przyszły poniedziałek. Wtedy będzie 39+2.

Jutro będę mieć 39+3 i będzie pierwszy raz, później w piątek, a jeżeli do końca tego tygodnia nie urodzę to co dwa dni. W takim razie po prostu iść i wziąć coś do jedzenia żeby obudzić Małego, dzięki 😉.
 
A mi dziś kazali zostać w szpitalu, mimo ze ktg ok, wszystko ogolnie ok, ale waga dziecka już 3800 gr i dlatego ze cukrzyca ciazowa to chcą mi już dziś na wieczór założyć balonik żeby zrobił rozwarcie No i działać jutro… Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś 39+3
Nienawidzę szpitali 🙈
 
A mi dziś kazali zostać w szpitalu, mimo ze ktg ok, wszystko ogolnie ok, ale waga dziecka już 3800 gr i dlatego ze cukrzyca ciazowa to chcą mi już dziś na wieczór założyć balonik żeby zrobił rozwarcie No i działać jutro… Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś 39+3
Nienawidzę szpitali 🙈
To trzymamy kciuki żeby się wszystko pięknie udało :)
 
A mi dziś kazali zostać w szpitalu, mimo ze ktg ok, wszystko ogolnie ok, ale waga dziecka już 3800 gr i dlatego ze cukrzyca ciazowa to chcą mi już dziś na wieczór założyć balonik żeby zrobił rozwarcie No i działać jutro… Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś 39+3
Nienawidzę szpitali 🙈

Czekamy z niecierpliwością, chociaż domyślam sie, że leżenie i czekanie w szpitalu to żadna przyjemność.... Trzymam kciuki żebyś jutro była już po wszystkim 🥰🙂
 
A mi dziś kazali zostać w szpitalu, mimo ze ktg ok, wszystko ogolnie ok, ale waga dziecka już 3800 gr i dlatego ze cukrzyca ciazowa to chcą mi już dziś na wieczór założyć balonik żeby zrobił rozwarcie No i działać jutro… Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś 39+3
Nienawidzę szpitali 🙈
Kochana życzę powodzenia 😘 pamiętaj że przy baloniku trzeba duzzzzo chodzić by zadziałał. Ze mną na oddziale leżała kobieta też cukrzycowa i założyli jej tasiemkę, a mi balonik. Ona musiała leżeć a mi kazali chodzić.
 
A mi dziś kazali zostać w szpitalu, mimo ze ktg ok, wszystko ogolnie ok, ale waga dziecka już 3800 gr i dlatego ze cukrzyca ciazowa to chcą mi już dziś na wieczór założyć balonik żeby zrobił rozwarcie No i działać jutro… Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś 39+3
Nienawidzę szpitali 🙈
Ja też nienawidzę szpitali. Oby balonik zadziałał🤞🤞
 
reklama
Dziewczyny, jutro pierwszy raz mam KTG (nie rozumiem czemu tak późno, większości z Was już dawno miała), czy mam się jakoś specjalnie przygotować albo o czymś pamiętać? Bo nikt mi nic nie powiedział...
kurde mój lekarz mi powiedział, że nie muszę chodzić bo wszystko jest w porządku No chyba że zacznie się coś dziać
 
Do góry