reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja ide jutro na to badanie :( Mam pytanie tylko, czy jak wypije się już ta glukoze i czeka się tą godzine i kolejną to można w międzyczasie pić wodę?
Właśnie ja myślałam, że można, a nie pozwoliły mi pić. Dały mi troszkę wody do zapicia po tej glukozie. Dopiero po godzinie po pobraniu pozwoliły mu kilka łyków, bo mówiłam, że mi słabo.
 
reklama
Ja bym dzwoniła, wysokie jest bardzo.
Ginekolog na urlopie, umówiłam się na poniedziałek do rodzinnej.
Jakby było w granicach 160 górne to pojadę na IP. Z tego co czytałam to ciśnienie 140/150 nie kwalifikuje się jeszcze do leków więc będę obserwować.
Ja ide jutro na to badanie :( Mam pytanie tylko, czy jak wypije się już ta glukoze i czeka się tą godzine i kolejną to można w międzyczasie pić wodę?
Nie można! Wynik wtedy może być niemiarodajny. Nawet łyka nie pozwalają.
Ale da się wytrzymać, nie ma wyjścia ;)
 
Z jakiej strony zamawiacie ubranka? Ja zamawialam troche rzeczy z wyprawkowo.com, są tam tanie te ubranka, ale bardzo mały wybór.
Ja póki co zamówiłam w smyku i kupowalam też stacjonarnie, ze względu na te dodatkowe promocje. Coś tam mam jeszcze z H&M. W sierpniu już nie pracuję to zamierzam ogarnąć ubranka po synku (mam wszystko w workach próżniowych) oraz ogromną paczkę od kuzynki po jej rocznej córce. Siostra też ma mi dowieźć po swojej córce, więc będzie tego naprawdę sporo. Ale tak kusi kupowanie, bo ciuszki są mega śliczne 😍
 
Z jakiej strony zamawiacie ubranka? Ja zamawialam troche rzeczy z wyprawkowo.com, są tam tanie te ubranka, ale bardzo mały wybór.
Ja trafilam na jeden z pierwszych dni wyprzedaży w c&a i tam kupiłam większość. Ogólnie ubrania dla dziewczynek mi się nie podobają. Dokupię może coś w hm, ale polecam też Smyka i body z Reserved. Ubrania z Lidla też są turbo wytrzymałe. Pepco to jakosciowa loteria.
 
Dziewczyny, kontaktowała się dzisiaj ze mną konsultantka z Polskiego Banku Komórek Macierzystych aby zapytać i przedstawić ofertę przechowywania krwi pępowinowej. Wiecie coś więcej? Myslałyście o tym?
 
Ja ide jutro na to badanie :( Mam pytanie tylko, czy jak wypije się już ta glukoze i czeka się tą godzine i kolejną to można w międzyczasie pić wodę?
Jak jak byłam na krzywej to ani nie pozwolono mi nic wypić ani się nigdzie ruszać... a mi było tak niedobrze po wypiciu glukozy do tego było bardzo duszno w srodku wiec i tak wyszłam przed szpital i się chociaż dotlenilam 😊😊
To cieżko bedzie tyle czasu bez wody ;/
 
To fakt, chociaż rozstrzał cenowy jest ogromny, jeśli chodzi o ten balsam. Ja też wcześniej zamawiałam z DOZ i płaciłam chyba ok 63 zł, ale ostatnio czekałam na niego tydzień.. A 2 dni temu skończył mi sie jakoś nieoczekiwanie - niby jeszcze lekko ciężka butelka, a okazało sie, że już pusto. No i zaczęłam szukać w stacjonarnych aptekach, żeby był na już. W jednej pani mi powiedziała, że kosztuje 97 zł, a w drugiej 69 :) Zamówiłam już w tej drugiej i dziś odbieram. W Hebe ponad 100zł... :) A stosujecie też ten żel do mycia z tej samej serii? Też się nad nim zastanawiam. Teraz używam płynu Biały Jeleń, ale czytałam, że tam się jakoś mocno skład popsuł.
Nie używamy z tej samej serii. Do kąpieli to już totalnie różnie.
 
reklama
Niestety u mnie cukrzyca wynik 88/202/145. Cukrowe mamusie kiedy umawialyscie się na pierwszą wizytę u diabetologa. Ja ze swoim ginekologiem widzę się 10 sierpnia i nie wiem czy ciągnąć dietę i poczekać na wizytę czy spróbować wcześniej do diabetologa. No i dziewczyny które prowadzą ciąże prywatnie. Diabetologa też macie prywatnie czy na nfz i co ile trzeba tam chodzić?
 
Do góry