reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja mam na wtorek wpisana cc , nadal nie wiem jaki mam wynik na gbs i nie wiem kiedy mam iść do szpitala czy w poniedziałek po południu w razie dodatniego czy na wtorek z rana już przed cc . Dziś robiłam covid brali z gardła i nosa nie powiem że było to przyjemne. Nie wiem jaki to ma sens skoro podobno wynik jest ważny 72h .... A sama nie wiem do końca kiedy mam iść do szpitala . Jeśli zadzwonią to znaczy że pozytywny jeśli nie to wynik idzie prosto na oddział. Eh muszę ogarnąć tego gbs bo już weekend ...
kiedy robiłaś gbs? z tego co wiem, to przyjęcia planowane są raczej z rana do południa, ale może lepiej zadzwoń
 
reklama
Wczoraj o 22 urodziłam córeczkę :) 2dni po terminie. 3550g 55cm 10pkt :) Skurcze zaczęły sie o 11rano, około 20 pojechaliśmy do szpitala i równo 22 młoda już była. Pobrali mi wymaz w oczekiwaniu na wynik jestem sama z dzieckiem na sali.
 
Gbs robiłam już 3 tyg temu ale lekarz musiał być na oddziale żeby to sprawdzić . Wczoraj dzwoniłam na oddział żeby się dowiedzieć co z badaniem na covid kiedy i gdzie mam zrobic no i dostałam info że nie ma wyniku gbs i mam covid zrobić dziś bo jeśli ten gbs będzie na + to mam przyjść w pon koło 12-13 i muszę mieć wynik covid żeby mnie przyjęli. A jeśli będzie - to mam przyjść w termin cc o 7 rano. Lekarz ma urwanie głowy dziś w szpitalu mam nadzieję że w nocy da znać SMS albo coś co z tym wynikiem bo nie chce mu cały czas głowy zawracać....
 
Gratulacje dla "świeżo upieczonych mam"
Ja mimo że "dopiero" połowa 37tc to już czekam z niecierpliwością bo dzidzia bardzo duża, a chciałabym urodzić sn....
 
Wczoraj o 22 urodziłam córeczkę :) 2dni po terminie. 3550g 55cm 10pkt :) Skurcze zaczęły sie o 11rano, około 20 pojechaliśmy do szpitala i równo 22 młoda już była. Pobrali mi wymaz w oczekiwaniu na wynik jestem sama z dzieckiem na sali.
Gratulacje Kochana 😘 super że możecie być razem z malutką :)
 
Wczoraj o 22 urodziłam córeczkę :) 2dni po terminie. 3550g 55cm 10pkt :) Skurcze zaczęły sie o 11rano, około 20 pojechaliśmy do szpitala i równo 22 młoda już była. Pobrali mi wymaz w oczekiwaniu na wynik jestem sama z dzieckiem na sali.
Wspaniale, gratulacje!! Taka,, w sam raz,, niunia 😁
 
reklama
Dzisiaj rozmawiałam z panią ordynator z Zorskiej porodówki, z racji możliwości porodów rodzinnych oddzial jest oblegany od kilku tygodni, rozważają wprowadzenie łóżek piętrowych 😄😉oby nic się nie zmieniło do czasu mojego rozwiązania... W Siemianowicach Śląskich podobnie
 
Do góry