reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mnie dzis w nocy obudzil ból krzyża, mega się bałam. Potem minęło i w ciągu dnia takie delikatne bóle ale co jakiś czas. Jutro 39tydzień
 
reklama
Nie. Nie boli. Przynajmniej mnie nie bolało bo to tylko troszeczkę wkładają patyczek na chwilę troche nim poruszają i tyle. Bardziej mnie łaskotało 😂
Kurcze ja miałam wczoraj mega sucho w nosie i bolało mnie jak mi pielęgniarka patyk wsadziła :/ podrapalo mnie to po prostu.

Zaczęła mi się biegunka. Ja nie wiem czy już we wszystkim szukam początku porodu ale chyba odpuściłam. Będzie co ma być i kiedy ma być. I tak muszę urodzic.

Która się następna rozpakowuje?
 
Kurcze ja miałam wczoraj mega sucho w nosie i bolało mnie jak mi pielęgniarka patyk wsadziła :/ podrapalo mnie to po prostu.

Zaczęła mi się biegunka. Ja nie wiem czy już we wszystkim szukam początku porodu ale chyba odpuściłam. Będzie co ma być i kiedy ma być. I tak muszę urodzic.

Która się następna rozpakowuje?
Może głęboko wsadziła i dlatego bolało?
Leżę dziś od rana w szpitalu i chciałabym już się rozpakować, rozwarcie od jakiegoś czasu 1.5cm i dalej cisza
 
Może głęboko wsadziła i dlatego bolało?
Leżę dziś od rana w szpitalu i chciałabym już się rozpakować, rozwarcie od jakiegoś czasu 1.5cm i dalej cisza
No wsadziła głęboko bo to ma iść do nosogardla. Poprzednio wymaz był po prostu nieprzyjemny ale śluzówkę miałam normalna. Teraz mam przesuszoną i pewnie dlatego bolało.
 
A co tam... Było minęło. Bardziej bolało cięcie i czyszczenie palca.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-11-06-17-06-35-05.jpg
    Screenshot_2020-11-06-17-06-35-05.jpg
    248,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Ja mam na wtorek wpisana cc , nadal nie wiem jaki mam wynik na gbs i nie wiem kiedy mam iść do szpitala czy w poniedziałek po południu w razie dodatniego czy na wtorek z rana już przed cc . Dziś robiłam covid brali z gardła i nosa nie powiem że było to przyjemne. Nie wiem jaki to ma sens skoro podobno wynik jest ważny 72h .... A sama nie wiem do końca kiedy mam iść do szpitala . Jeśli zadzwonią to znaczy że pozytywny jeśli nie to wynik idzie prosto na oddział. Eh muszę ogarnąć tego gbs bo już weekend ...
 
Do góry