reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Oby się działo. Bo szkoda się tak na marne męczyć [emoji3]
Mnie dziś męczy ale jakaś straszna zgaga.[emoji3][emoji3] z tego chyba porodu nie będzie.
U mnie chyba powoli chyba coś zaczyna się dziać, twardnieje mi brzuch, że ledwo mogę chodzić. Mam też mega ucisk na spojenie łonowe. Chociaż w sumie to ja nie wiem czy to objawy porodu czy już sobie wymyślam :p
 
Dziewczyny zaczynam panikować. Jutro rano szpital i albo jutro albo w piątek mnie pokroją. Nagle poczułam się zupełnie niegotowa
 
Ja też po nie przespanej nocy bylam dzis rano na ktg, skurcze wychodziły ale są do wytrzymania... Co jakiś czas ustają i wieczorem wracają zazwyczaj... Tyle że fakt ze z dnia na dzień coraz mocniejsze , zobaczymy... 10 mam ostatnie badania, 12 wizyta. Też już mam dość i chodzę bardzo rozdrażniona... U mnie dziś 38 tydzień się zaczął.
 
reklama
Do góry