reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja po wizycie. Szyjka delikatnie się skraca. Dzisiaj leżakowałam większość dnia, żeby pokazać lekarzowi, że stan żyły zależy od intensywności mojego dnia. I udało się, dzisiaj powiedział, ze jest bardzo dobrze a ostatnio było bardzo źle i widzi już poród SN. Malutka wiercioszek 3 kg, a ja jestem w 36 tc.
Powiem Wam cieszyłam się do czasu az nie odezwałam się do koleżanki z która różnice w terminach mamy tydzień. Biedna siedzi na izbie przyjęć w BB bo stan hipotrofii, malowodzie i waga dzidzi 1,5 kg. Wszystko było ok do czasu kiedy zamiast ostatniej wizyty miała teleporade bo lekarka była na kwarantannie. Zjeździli dzisiaj Śląsk szpital Godula w Rudzie - covid, Katowice Ligota covid. A to musi być szpital o 3 stopniu referencyjności. Siedzę i płacze bo nie umiem ja ogarnąć tego myślami.
 
Ja po wizycie. Szyjka delikatnie się skraca. Dzisiaj leżakowałam większość dnia, żeby pokazać lekarzowi, że stan żyły zależy od intensywności mojego dnia. I udało się, dzisiaj powiedział, ze jest bardzo dobrze a ostatnio było bardzo źle i widzi już poród SN. Malutka wiercioszek 3 kg, a ja jestem w 36 tc.
Powiem Wam cieszyłam się do czasu az nie odezwałam się do koleżanki z która różnice w terminach mamy tydzień. Biedna siedzi na izbie przyjęć w BB bo stan hipotrofii, malowodzie i waga dzidzi 1,5 kg. Wszystko było ok do czasu kiedy zamiast ostatniej wizyty miała teleporade bo lekarka była na kwarantannie. Zjeździli dzisiaj Śląsk szpital Godula w Rudzie - covid, Katowice Ligota covid. A to musi być szpital o 3 stopniu referencyjności. Siedzę i płacze bo nie umiem ja ogarnąć tego myślami.
Byłam tam z tego samego powodu we wtorek. Pewnie ją zostawia w szpitalu już, albo jesli ma 35 tydzień, to każa jej do 36 leżeć i obserwować. Przynajmniej sprawdzą jej wszystko. Oby tylko mi tego szpitala nie zamknęli do wtorku, bo mam sie tam stawić.
 
Cześć dziewczyny :)
Też spodziewam się dzidziusia w listopadzie, aktualnie 36 tydzień i jestem właśnie na etapie pakowania torby do szpitala, stąd moja prośba:
Powiedzcie jakie koszule zabieracie do porodu i potem na pobyt w szpitalu, na co zwracałyście uwagę, może macie linki gdzie zamawiałyście? Bo mam z tym problem co kupić, będę bardzo wdzięczna za pochwalenie się Waszymi wyborami :)
 
Cześć dziewczyny :)
Też spodziewam się dzidziusia w listopadzie, aktualnie 36 tydzień i jestem właśnie na etapie pakowania torby do szpitala, stąd moja prośba:
Powiedzcie jakie koszule zabieracie do porodu i potem na pobyt w szpitalu, na co zwracałyście uwagę, może macie linki gdzie zamawiałyście? Bo mam z tym problem co kupić, będę bardzo wdzięczna za pochwalenie się Waszymi wyborami :)

Ja do porodu biorę tą :

A na resztę pobytu w szpitalu mam takie zwykle z rozpięciami do karmienia:

 
Cześć dziewczyny :)
Też spodziewam się dzidziusia w listopadzie, aktualnie 36 tydzień i jestem właśnie na etapie pakowania torby do szpitala, stąd moja prośba:
Powiedzcie jakie koszule zabieracie do porodu i potem na pobyt w szpitalu, na co zwracałyście uwagę, może macie linki gdzie zamawiałyście? Bo mam z tym problem co kupić, będę bardzo wdzięczna za pochwalenie się Waszymi wyborami :)
do porodu nie ma co kupować cudów, prawdopodobnie już ją wyrzucisz. niektóre szpitale rekomendują do porodu zwykły, za duży t-shirt męski
 
Ja zamawialam ze strony szykowna mama.pl
Całkiem spoko ceny i nie śmierdzą jak od chińczyka.

Ale mój młody daj dzisiaj czadu :) nie wiem czy on tam jaki biwak rozbija czy co ale trenuje jak mocno może odgiąć moje żebra...
 
Ja mam między innymi taka , a co 😊 w szpitalu tez można być seksi 😜😅
 

Załączniki

  • 228E9922-9E82-4921-BBBA-6A9492517B56.png
    228E9922-9E82-4921-BBBA-6A9492517B56.png
    95,2 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Mam jeszcze taką
Spokojnie przez dzień będę w niej mogła pomykać bo wygląda jak sukienka

I białą
Wiem że biel jest niepraktyczna ale wygląda obłędnie i cudownie się w niej czuje
 
Do góry