reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny odebrałam wyniki wszystkie dzisiaj dobrze mi wyszły. Dzisiaj 39 tydzień wiec całe szczęście bo nie było by czasu na leczenie jakby było coś nie tak. Po wyniki przedemna był taki facet co robił wymaz na covid no nogi mi się ugięły że tak sobie mogą chodzić huje.
pewnie nic mu nie było, moze sobie tak prywatnie chodzil
 
reklama
Dziewczyny odebrałam wyniki wszystkie dzisiaj dobrze mi wyszły. Dzisiaj 39 tydzień wiec całe szczęście bo nie było by czasu na leczenie jakby było coś nie tak. Po wyniki przedemna był taki facet co robił wymaz na covid no nogi mi się ugięły że tak sobie mogą chodzić huje.
Ale dlaczego od razu się denerwować i wyzywać gościa? Sama będę we wtorek szła na test bo przed przyjęciem do szpitala kazali mi zrobić. Prawdopodobieństwo że ma COVID jest takie samo jak przy każdej napotkanej osoby. Ważne żeby mieć maseczkę a po powrocie do domu przebrać się i umyć.
 
Dziewczyny macie już chusty? Warsztaty z chustonoszenia mu odwołali przez COVID. Miałam po porodzie poszukać jakiegos doradcy ale do tego czasu mogą wszystko pozamykać i myślałam ze może jednak zamówię chustę. Zastanawiam się nad dwiema
Lub

Czy myślicie ze dam sobie radę sama opanować wiązanie jeśli nie uda się z kimś umówić? Czy takie wiązanie będzie bezpieczne dla dziecka? Czy lepiej nie ryzykować i zamówic dopiero po kontakcie z doradcą a jeśli się z nią nie spodka to lepiej nie nosić malutkiego dziecka?
 
Dziewczyny macie już chusty? Warsztaty z chustonoszenia mu odwołali przez COVID. Miałam po porodzie poszukać jakiegos doradcy ale do tego czasu mogą wszystko pozamykać i myślałam ze może jednak zamówię chustę. Zastanawiam się nad dwiema
Lub

Czy myślicie ze dam sobie radę sama opanować wiązanie jeśli nie uda się z kimś umówić? Czy takie wiązanie będzie bezpieczne dla dziecka? Czy lepiej nie ryzykować i zamówic dopiero po kontakcie z doradcą a jeśli się z nią nie spodka to lepiej nie nosić malutkiego dziecka?
Kochana ja polecam tkane chusty. Elastyczne są niezłe na poczatek, na oswojenie się z chustą ale komfort noszenia daje do ok 6-7kg wagi dziecka. Nie masz co żałować, że teraz odwołali warsztaty bo i tak koniec ciąży to kiepski moment na naukę wiazania. Lalki nie układają się na brzuchu ciążowym dobrze i w ogóle lalkę wiąże sie zupełnie inaczej niż dziecko. Poza tym jak będziesz mieć już maluszka to będziesz mieć na czym ćwiczyć ;)
Doradcy pracują też online np przez Skype ale wiem że wielu doradców nie zrezygnuje z konsultacji na żywo bo w tych trudnych czasach jesteśmy często bezpośrednim wsparciem dla młodych rodziców.
 
reklama
Do góry