reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny za ponad tydzień mam się zgłosić na planowane cc i powiem wam , ze zaczynam panikować jak dziecko 😌 dodatkowo zostawiam w domu dziecko które jest tylko ze mną ciagle , mąż od zawsze nocki robił i nie zna nawet rytmu nocy dziecka , dnia w sumie tez średnio bo to głównie ja z nim byłam od zawsze 😯 ahhh

Wprawdzie czekamy na pierwsze dziecko, ale kiedy zaczelam nerwowo pokazywac mojemu mezowi co i jak w szafach i walizkach to on mnie przytulił mocno i powiedział, że poradzi sobie tylko mam.mu trochę zaufać. Bardzo mnie to uspokoiło.

Może warto spisać jakieś wskazówki dla taty i jakoś sobie poradzi :)
 
reklama
Ja czuje sie kiepsko wam powiem... Dziś męczą mnie krótkie skurcze co 5 min ale nie jakieś bardzo bolesne, bardziej męczące więc jakoś trzeba wytrzymać. Ogólnie to chętnie bym się już wyklula bo ta końcówka straszna... No ale trzeba dać radę
 
@milka2205 Jak tam urodziłaś lub inna dziewczyna z leszna z grupy zamkniętej? coś wiesz jak w Lesznie to wygląda?
Z Leszna a raczej z okolic są na grupie zamkniętej nas 2 ja i milka2205 żadna z nas jeszcze nie urodziła, chociaż nie wiem jak to w Lesznie wygląda bo ja będę w Kościanie rodzić. A na grupie zamkniętej to już jest kilka mamusiek
 
Witamy!
U mnnie termin na 5.11 ale też Wawa :)
Jak się czujesz?

Kurczę... mam katar jak diabli, mam nadzieję, że się wyleczę zanim rozpocznie się poród...
A w którym szpitalu planujesz rodzić? Ja też mam w karcie wpisany termin 5.11 😄 Choć z wyliczeń powinno byc 3.11, a z usg prenatalnego mam na 2.11.
 
reklama
Do góry