reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny za ponad tydzień mam się zgłosić na planowane cc i powiem wam , ze zaczynam panikować jak dziecko 😌 dodatkowo zostawiam w domu dziecko które jest tylko ze mną ciagle , mąż od zawsze nocki robił i nie zna nawet rytmu nocy dziecka , dnia w sumie tez średnio bo to głównie ja z nim byłam od zawsze 😯 ahhh

Wprawdzie czekamy na pierwsze dziecko, ale kiedy zaczelam nerwowo pokazywac mojemu mezowi co i jak w szafach i walizkach to on mnie przytulił mocno i powiedział, że poradzi sobie tylko mam.mu trochę zaufać. Bardzo mnie to uspokoiło.

Może warto spisać jakieś wskazówki dla taty i jakoś sobie poradzi :)
 
reklama
Ja czuje sie kiepsko wam powiem... Dziś męczą mnie krótkie skurcze co 5 min ale nie jakieś bardzo bolesne, bardziej męczące więc jakoś trzeba wytrzymać. Ogólnie to chętnie bym się już wyklula bo ta końcówka straszna... No ale trzeba dać radę
 
@milka2205 Jak tam urodziłaś lub inna dziewczyna z leszna z grupy zamkniętej? coś wiesz jak w Lesznie to wygląda?
Z Leszna a raczej z okolic są na grupie zamkniętej nas 2 ja i milka2205 żadna z nas jeszcze nie urodziła, chociaż nie wiem jak to w Lesznie wygląda bo ja będę w Kościanie rodzić. A na grupie zamkniętej to już jest kilka mamusiek
 
Witamy!
U mnnie termin na 5.11 ale też Wawa :)
Jak się czujesz?

Kurczę... mam katar jak diabli, mam nadzieję, że się wyleczę zanim rozpocznie się poród...
A w którym szpitalu planujesz rodzić? Ja też mam w karcie wpisany termin 5.11 😄 Choć z wyliczeń powinno byc 3.11, a z usg prenatalnego mam na 2.11.
 
reklama
Do góry