reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A powiedzcie proszę ma któraś z was cukrzycę ciazowa z insulina nocna która nie pomaga? 😭🤨
Cukrzycę wykryto u mnie w 21 tygodniu , insuline mam od 23 tygodnia.Zaczynalam od 4j dziś już 10 a cukier na czczo dalej 110 😏 dieta zupełnie nie daje rady już mi ręce opadaja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie od polowkowego ułożenie glowkowe i mam nadzieję że tak zostanie 😊 też tylko wagę mam podawana na usg co do kochania to.tez tak mam że czasem za boli okropnie A dodatkowo czasami nawet dość często jak się podnoszę albo zrobię jakiś gwałtowny ruch mam wrażenie jakby mi coś w brzuchu przeskakiwalo takie dziwne uczucie nad pepkiem mam łożysko na ścianie przedniej i się zastanawiam czy to nie przez to nigdy wcześniej tak nie miałam lekarza mam dopiero 17.08 w poprzedniej ciąży też miałam na ścianie przedniej i żadnych takich objaw ma moze ktos też tak ?
 
A czy jest możliwe ze maluch ciagle siedzi na tyłku ? Czuje ciagle takie łaskotanie moim zdaniem nóg ? Po szyjce , w samym dole brzucha nie wiem jak to opisać . Jak się położę na plecach to wtedy ruchy czuje wysoko czyli wnioskuje ze nie wiem tyłek , głowa ?
 
reklama
A czy jest możliwe ze maluch ciagle siedzi na tyłku ? Czuje ciagle takie łaskotanie moim zdaniem nóg ? Po szyjce , w samym dole brzucha nie wiem jak to opisać . Jak się położę na plecach to wtedy ruchy czuje wysoko czyli wnioskuje ze nie wiem tyłek , głowa ?

Mój siedzi od 19 tygodnia i wcale nie zamierza się ruszyć 😆 kopniaki czuje ciągle na samym dole i w sumie tylko tam
 
Do góry