reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny ja dzis wlasniensiedze na krzywej cukrowej i powiem wam że ja chyba stworzona do picia tego jestem😂 dziś miałam cytrynowa i weszło bez problemu i obecnie nic mi nie jest w poprzednich ciazach również wszystko było ok tyle że teraz ciaza z córką i obawiałam się że może nie być dobrze😉 co do aktywności mojej córci to wieczorami najaktywniejsza ale mam łożysko na ścianie przedniej i nie są to jakieś super szaleństwa A czykolwiek i tak jest bardzo ruchliwa oby po porodzie jej pory figlownia nie zostały bo w nocy też się wierci 😉 i chyba wybrałam w końcu imię tylko męża muszę przekonać bo nie za bardzo chce A wy co myślicie? ja chce dac Liliana ❤

Krzywa przede mną i az się tego boje. Teraz jedziemy na krótki wyjazd i po powrocie mnie te przyjemności czekają. Co do imienia to przyznam, że mnie też Liliana po głowie chodzi ;). Mam już jedna córcię Emilka i druga byłaby Lilka 😀 ale u mnie mąż jeszcze nie wie do tej pory z jego strony padały propozycje Zosia, Matylda a córka zaś Lenkę proponowała 😊
 
Facetom tego typu imiona się nie podobają. Ja mam problem z imieniem dla chłopca, mężowi nic się nie podoba 😆 chyba będziemy losować
Ja w domu mam trzech synów Wiktor Miłosz i Tobiasz no i teraz upragniona córcia czekamy wszyscy z niecierpliwością 😉❤A co do męża mojemu też nic nie pasuje jeśli chodzi o imię ostatnio też dopiero na porodowce wybraliśmy właściwie lekarka dokonała wyboru bo się nie mogliśmy zdecydować 🙈😂
 
My zabawiliśmy się w aplikacji ciaza + tam można wybrać i zaznaczać imiona które Ci się podobają. Każde z nas zaznaczylo swoje i okazało się że 2 razy się zgadzamy na Marysi i Julce. I chyba będzie Marysia.[emoji3]
Ja w domu mam trzech synów Wiktor Miłosz i Tobiasz no i teraz upragniona córcia czekamy wszyscy z niecierpliwością [emoji6][emoji173]A co do męża mojemu też nic nie pasuje jeśli chodzi o imię ostatnio też dopiero na porodowce wybraliśmy właściwie lekarka dokonała wyboru bo się nie mogliśmy zdecydować [emoji85][emoji23]
 
Ja w domu mam trzech synów Wiktor Miłosz i Tobiasz no i teraz upragniona córcia czekamy wszyscy z niecierpliwością 😉❤A co do męża mojemu też nic nie pasuje jeśli chodzi o imię ostatnio też dopiero na porodowce wybraliśmy właściwie lekarka dokonała wyboru bo się nie mogliśmy zdecydować 🙈😂
Ja nie wiem, co ci faceci tacy wybredni
 
reklama
Do góry