reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziekuje Ci bardzo 😘 mam wizytę 31 lipca dopiero więc postaram się jakos wytrzymać i nie zwariować do tego czasu 😉


Ja tez w tej ciąży bardziej świruje niż w pierwszej zdecydowanie , więcej czytam , więcej mi dolega , od początku się bałam ale pewnie tez dlatego , ze druga ciąża poroniona ,ale zaraz na początku wiedziałam ze beta nie rośnie wiec nie było aż tak rozczarowania ;)
Wspomnij lekarzowi na wizycie o twoich dolegliwościach , bo to może być problem z rozejściem spojenia łonowego , trzeba obserwować ;)
 
reklama
Cześć wszystkim. Pewnie żadna mnie nie pamięta ale byłam na początku wątku kilka dni z wami po czym okazało się że ciąża biochemiczna. Ale życie sie do mnie szybko usmiechnęło bo cykl pozniej znowu zaszłam i w poniedzialek zaczynamy 19 tydzien ciąży a termin na 14.12 😁 wy już po połowie ale ja prawie też! Tak napisalam bo mi się wątek wasz wyswietlił i chcialam życzyc wszystkim dobrego rozwiązania i zadnych problemow po drodze ❤❤❤

Gratulacje :) cieszę się że szybciutko Wam się udalo ponownie i tym razem wszystko dobrze :) zdrówka dla malucha
 
U mnie jeszcze w biustonoszy susza ale w poprzedniej ciąży tak i to całkiem sporo.
A jak tam u Was dziewczyny z syndromem wicia gniazda?
U nas mały (duzy) remont. Trochę zmian A co się ruszy to coś innego się psuje. Ja chce co nie co odmalowac. Zapal mam wielki a siły średnie. Trochę mebli do zmiany i porzadki które wydają się nie mieć końca.
 
Ja mam własnie tylko leukocyty,bakterie nieliczne. Objawów też nie mam. Lekarz kazał zrobić mi posiew moczu, idę jutro, ale wyniki są ponoć za kilka dni dopiero.Teraz dostałam urosept. Jestem ciekawa, czy posiew z pochwy też będzie zalecony. Biorę luteinę i zastanawiam się, czy coś nie wypłynęło podczas pobierania z pochwy. Daj znać jutro.
Jestem po wizycie. Lekarz, powiedział, że te wykryte leukocyty są w normie (w sensie ich ilość), a przyczyną ich występowania, razem z bakteriami, jest po prostu wydzielina z pochwy, która musiała dostać się do próbki (mimo że podmywam się przed oddaniem moczu). Ja mojemu lekarzowi bardzo ufam, więc nie kwestionuję jego opinii. Tak że możliwe, że u Ciebie jest podobnie i z pęcherzem wszystko w porządku :)
 
Jestem po wizycie. Lekarz, powiedział, że te wykryte leukocyty są w normie (w sensie ich ilość), a przyczyną ich występowania, razem z bakteriami, jest po prostu wydzielina z pochwy, która musiała dostać się do próbki (mimo że podmywam się przed oddaniem moczu). Ja mojemu lekarzowi bardzo ufam, więc nie kwestionuję jego opinii. Tak że możliwe, że u Ciebie jest podobnie i z pęcherzem wszystko w porządku :)
Możliwe, dziś zrobiłam posiew, bo lekarz mi kazał, czekam na wyniki. Ale leukocyty w morfologii są ok i crp też w normie, także wskazuje, że nie ma stanu zapalnego.
 
U mnie jeszcze w biustonoszy susza ale w poprzedniej ciąży tak i to całkiem sporo.
A jak tam u Was dziewczyny z syndromem wicia gniazda?
U nas mały (duzy) remont. Trochę zmian A co się ruszy to coś innego się psuje. Ja chce co nie co odmalowac. Zapal mam wielki a siły średnie. Trochę mebli do zmiany i porzadki które wydają się nie mieć końca.

U mnie zaczęło się od tego, że pierwszy raz warzywnik wzięłam "na siebie" 🙈 chciałam wszystko "swojskie" i tak mi idzie, że koperni buraczki mi jakąś zaraza wpier..niczyła. I mój sie wziął za robienie pokoju dla Małego ❤️
 
reklama
U mnie jeszcze w biustonoszy susza ale w poprzedniej ciąży tak i to całkiem sporo.
A jak tam u Was dziewczyny z syndromem wicia gniazda?
U nas mały (duzy) remont. Trochę zmian A co się ruszy to coś innego się psuje. Ja chce co nie co odmalowac. Zapal mam wielki a siły średnie. Trochę mebli do zmiany i porzadki które wydają się nie mieć końca.
My mieszkamy na nowym mieszkaniu od roku także raczej nic nie zmieniam chociażby w kolorze ścian , a mam starszego synka i ostatnio przeglądałam po nim rzeczy i muszę dokupić tylko pieluszki i smoczki , ewentualnie butelkę 😀 maluch w brzuchu ma więcej ciuszków niż starszak i ja razem wziętych 😭
 
Do góry