reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
5.11 - facet :)
U nas miał być Staś ale ostatnio coś bardziej skłaniamy sie, żeby synek mial na imię Aleksander :)
Ważne też, żeby ładnie brzmiało z nazwiskiem.
We wtorek mam badanie połówkowe, mój mąż nie może się doczekać bo pierwszy raz moze wejść na badanie że mną :)


Jejjj.. zazdroszczę. U nas jeszcze nie wpuszczają ojców ☹️☹️☹️
 
Ja wyraźnie czuje od wczoraj czyli od 19t3d ❤️ niesamowite uczucie ❤️ jak cicho leżę wieczorem albo rano to czuje jak sie Maluch kręci i sztura 😁 np teraz sie zaczął kręcić i zaraz jestem rozbudzona 👶👶👶
 
Ja tez od wczoraj czuje kiedy jest aktywny i się kręci, fika, przewraca, a kiedy jest spokój :) w środę i wczoraj tez po jednym kopniaku delikatnym dostałam :) u mnie dzis 18+3 (chociaz moje dziecie o tydzień większe)

Wcześniej już coś tam zaczynałam czuc ale musiałam usiąść zupelnie spokojnie i przyłożyć rękę na brzuch i że tak powiem trochę się "wsłuchać" :) zdarzyly mi się też już jakis czas temu te słynne "bąbelki" niczym trzepot skrzydel motyla, ale większość pierwszych ruchow to bylo po prostu takie uczucie jakby po prostu w jelitach coś calt czas lekko pracowalo, przelewało się, pekaly gazy itd xD bardzo podobne do takich fizjologicznych rzeczy, więc czekałam az zacznę czuć już coś nieco wyraźniej, bo sie zastanawialam czy to moje urojenia ze czuje dziecko czy zwyczajnie czuje swoje pracujące wnętrzności 😂😂.
Teraz to nawet przyszła babcia jak przykładała wczoraj rękę to mogla poczuć takie lekkie "łaskotki" i "drygi" dziecka xD
 
reklama
Do góry