reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Już dziewczyny po wizycie,lekarz nie mierzył dzidzi (widział ze jest duża 😂) tez nie ważył.. ale za to znam płeć!Maly pięknie pokazał swój duży sprzęt 😂 Tak wiec rośnie kolejny chłopak😅

Super, gratuluję syncia :) widzę że w tym roku znaczna przewaga chłopców 😛. Chyba ze większość dziewczynke jeszcze nieśmiało się ukrywa i jak się w końcu ujawnia to cała falą ;)
Chlopcy to chyba lubią duzo wcześniej machać siurakami przed ekranem 😂.
Ja osobiście też dalej nie wiem co się u mnie kryje 🤔
 
Dziewczyny a macie już pomysły na imiona dla chłopców? U nas prawdopodobnie będzie Remigiusz ale jeszcze się wahamy :D
Ładnie. My jeszcze nie myśleliśmy nad imieniem. Chociaż mi wpadło do głowy Sara. Musimy jakieś uniwersalne, bo mąż nie jest Polakiem i nie wiemy, gdzie będzie nas nosić. Mu się nie podobają polskie imiona oprócz: Agnieszka, ale ja wolę krótsze. Jeszcze wymyślił Avoni.
 
Dziękuję 😊 Taki mały cud wyszedł,bo u chłopaka w rodzinie same baby! Ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam,a to zaraz 19tydzien 😂 wiec dość pozno

Ja sie powinnam dowiedzieć albo w przyszły czwartek, albo 30 czerwca... A to będzie już 20 tydzień zaczęty :p, a dziecko dodatkowo o tydzień większe :p ale na ostatnim usg się skulilo dupe wcisnelo w jakiś kąt i w najlepsze sobie spalo i nie miało ochoty na współpracę 😅
 
reklama
Oj u mnie odrazu pięknie było wszystko widać 😂 Młody nie wstydzi się swoich walorów😂 Jak z obrazka typowy chłopak.. niestety nie mam zdjęć,ale wkleję wam zdjęcie z internetu gdzie u mnie było identycznie
AE68D81B-B0E7-421D-96E4-82F95531B3A2.jpeg
 
Do góry