reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Doświadczone mamusie...jaki kolor wózka polecacie na sezon kiedy rodzimy ? Czy zbyt jasny lub zbyt ciemny to zło?
Ja ostatnio miałam grafitowy, a rodziłam w kwietniu i używałam tego 2w1 przez rok. Teraz zamierzam kupić czarny. To zależy czego od tego wózka oczekujesz i jak go będziesz używać. Ja np nigdy bym nie kupiła z białą gondolą, bo wiem że bym go upaskudziła. Albo z białym stelażem, bo widać będzie wszystkie zadrapania.
 
reklama
Mi jakoś ból głowy trochę odeszedł ale boje się ze w nocy wróci.
Imiona to Wiktor jako pierwsze i Stanisław na drugie imię dla chłopca a dla dziewczynki wymyślone jest Paulina ale jeszcze niewiem czy jako pierwsze czy drugie imię. A wózek Gondola mamy granatowy jeśli go nie odsprzedam i nie kupię nowego bo sam stelaż zajmuje mnóstwo miejsca w aucie, z najmłodszym synkiem mieliśmy pożyczoną czerwoną gondole więc kolory jakoś nam nie grają roli co do płci, byle by nie różowy dla chłopca😅
 
Na dziewczynkę miałam mnóstwo typów. Zresztą wciąż mam przeczucia na dziewczynkę mimo, że z usg niemal pewny chlopak[emoji2356] szóstki w lotka nie wygram[emoji2356]
Na chłopięce imię nie nam pomysłu... zresztą z pierwszym eynkiem ostateczna decyzję podejmowalismy na IP na przyjęciu...[emoji23]
 
Ja ostatnio miałam grafitowy, a rodziłam w kwietniu i używałam tego 2w1 przez rok. Teraz zamierzam kupić czarny. To zależy czego od tego wózka oczekujesz i jak go będziesz używać. Ja np nigdy bym nie kupiła z białą gondolą, bo wiem że bym go upaskudziła. Albo z białym stelażem, bo widać będzie wszystkie zadrapania.
A z doświadczenia polecacie bardziej 2w1 czy 3w1?
 
Doświadczone mamusie...jaki kolor wózka polecacie na sezon kiedy rodzimy ? Czy zbyt jasny lub zbyt ciemny to zło?
Pierwszy 3w1 mam bialy stelaz z tapicerka grafit niebieski i jest ok. Spacerówka czarny stelaż a tapicerka ciemnoszara. Z obu korzystałam w okresie zimowym i nie ma znaczenia kolor moim zdaniem, no bo tak naprawdę brudzą się koła, torba na dole, ale to to wszystko umyjesz bez problemu. No i brudzi się wnętrze gondoli, miałam białe wnętrze, ale to bez problemu też można uprać :)
 
Zaden[emoji23] zwykle spacerówka z zestawów 2w1 czy 3w1 jest słaba i później znów kupuje się spacerowke [emoji23]
To prawda te spacerówki z zestawów są kiepskie i pozostawiają wiele do życzenia. Prawie każdy i tak kupuje osobną spacerówkę, choćby nawet do auta, żeby tych gabarytów wszędzie nie ciągać. Wnętrze owszem brudzi się, ale są teraz też ciemne wnętrza gondoli, na których brud jest mniej widoczny. A to czy 2w1 czy 3w1 to właściwie nie ma znaczenia, ale zawsze warto mieć adaptery i nie ciągać gondoli na zakupy, jeśli trzeba zabrać ze sobą maluszka.
 
reklama
Do góry