reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć Wszystkim ☺
Ja z wielką obawą patrzę na plany zamknięcia grypy 😱 czytam Was od początku, ale nie miałam odwagi się odezwać ☺. Może też jeszcze uda mi się dolaczyć? U mnie 9+5. To moja czwarta ciąża, jak do tej pory najwyższa, niestety wszystkie wcześniej zakończone niepowodzeniem... W tej też już pojawiło się minimalne krwawienie i plamienia co jakiś czas, ale lekarz nie nie znalazł przyczyny... Moja ciąża to encorton, acard, neoparin i duża dawka dhupstonu. Dziękuję, że mogę czytać Wasze posty, uwielbiam oglądać zdjęcia Waszych Małych Człowieczków i coraz większych brzuszków. Pozdrawiam serdecznie Agata
Czemuż bierzesz encorton? 😶
 
Ostatnia edycja:
@ewelka8312 czy dobrze pobrałeś mocz? Tzn umylas się przed, środkowy strumień? To naprawdę ważne , bo wychodzą inaczej cuda na kiju. Ja z moim synem miałam takie przeboje . Trzy razy wychodziła tragedia , aż w końcu mąż go zaciągnął pod prysznic umył i dopilnował , żeby był środkowy strumień. Ja już nie za bardzo mogłam bo mial 10 lat i miał etap wystudzenia się. My często robimy badania , a może robiliśmy bo teraz jest względny spokój , ale ma już 16 lat prawie i wie jak to robić po akcji z myciem z tatą . Pewnie ma lekką traumę po tym jak tata go mył, ale trudno.
 
Też się witam z Wami dziewczyny w ten słoneczny czwartek ☺️ samopoczucie bez zmian tzn mdłości i jadlowstret na nic nie mam ochoty... A wczoraj miałam taki ambitny plan żeby dziś pójść na bazarek i kupić kwiaty na balkon bo może to by poprawiło moje samopoczucie ale co z tego wyjdzie to zobaczymy 🤔🤔🤔narazie muszę jakoś się ogarnąć 😁😉Miłego dnia
 
Encorton się bierze po to by organizm nie odrzucił zarodka. Aga ma pewnie problem z donoszeniem ciąży i to jedyny sposób. Ja też miałam być na nim, ale wszystko jakoś się pogmatwalo i nie miałam. Bierze się go do chyba około 13 tygodnia ciąży.
Dzięki za wyjaśnienie, faktycznie to dają "na wszystko, gdy nie wiedzą co podać" 😶😶
Ale ważne że działa 😊
 
Cześć, wczoraj odebrałam glukometr i zaczynam przygode.
Dziś mam konsultacje tele z ginekologiem. Zapytam o te moje objawy których praktycznie już nie ma.
A na obiad dziś karkówka pieczona z ziemniakami , mąż chciał ;)
 
Witam z rana :) wstałam wyspana, bez mdłości, w dobrym humorze :) i aż się boje ze może coś nie tak, przecież dolegliwości nie mogły się tak nagle skończyć....
 
Encorton się bierze po to by organizm nie odrzucił zarodka. Aga ma pewnie problem z donoszeniem ciąży i to jedyny sposób. Ja też miałam być na nim, ale wszystko jakoś się pogmatwalo i nie miałam. Bierze się go do chyba około 13 tygodnia ciąży.
Dokładnie tak. Ja biorę encorton od kiedy zaczęło bić serce, od początku dziesiątego tygodnia mam zmniejszyć dawkę i odstawić. Mój lekarz przyznał się na ostatniej wizycie, że przepisał mi go z wielkimi obawami (przy obecnej sytuacji związanej z wirusem), ale wiedział, że to dla mnie duża szansa ☺️ i jestem mu wdzięczna, bo póki co chyba ok, tym bardziej, że śniadanko spotkało się z toaletą...
 
reklama
Hej ;)
Pojechalam wczoraj na 22 na wizytę u mojej lekarki, bo nie dawalo mi spokoju to krwawienie, tym bardziej,ze trwalo ono caly dzien, tylko nieco sie zmniejszylo.
Okazalo sie, ze robi mi sie krwiak, ktory jest powodem problemu. Dostalam leki przeciwkrwotoczne i nakaz lezenia
 
Do góry