reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć Wszystkim ☺
Ja z wielką obawą patrzę na plany zamknięcia grypy 😱 czytam Was od początku, ale nie miałam odwagi się odezwać ☺. Może też jeszcze uda mi się dolaczyć? U mnie 9+5. To moja czwarta ciąża, jak do tej pory najwyższa, niestety wszystkie wcześniej zakończone niepowodzeniem... W tej też już pojawiło się minimalne krwawienie i plamienia co jakiś czas, ale lekarz nie nie znalazł przyczyny... Moja ciąża to encorton, acard, neoparin i duża dawka dhupstonu. Dziękuję, że mogę czytać Wasze posty, uwielbiam oglądać zdjęcia Waszych Małych Człowieczków i coraz większych brzuszków. Pozdrawiam serdecznie Agata
Cześć wszystkim ☺
U mnie samopoczucie dobre.

Myślę co zrobić na obiad???
 
Dzień dobry, ja już po przywitaniu z porcelaną.
U mnie będzie spagetti, tylko muszę się zebrać z młodą po mięso. Dziś mam nadzieję, że uda mi się coś w domu ogarnąć bo mam straszny bałagan.
Ja staram się zmusić do picia wody, ale niestety jakoś mi to nie wychodzi. Tzn. pije , ale zdecydowanie za mało.
Dziękuję jeszcze raz za wszystkie opinie na temat mojego małego. Jestem na etapie co ma być to będzie, może porostu wolniej rośnie. Czekam na wtorek. Między czasie chyba poszukam prywatnie badań bo te mam na NFZ. Jak będzie coś nie tak to zrobimy badania genetyczne i pewnie aminopunkcje . Miłego dnia!
 
Dzień dobry, ja już po przywitaniu z porcelaną.
U mnie będzie spagetti, tylko muszę się zebrać z młodą po mięso. Dziś mam nadzieję, że uda mi się coś w domu ogarnąć bo mam straszny bałagan.
Ja staram się zmusić do picia wody, ale niestety jakoś mi to nie wychodzi. Tzn. pije , ale zdecydowanie za mało.
Dziękuję jeszcze raz za wszystkie opinie na temat mojego małego. Jestem na etapie co ma być to będzie, może porostu wolniej rośnie. Czekam na wtorek. Między czasie chyba poszukam prywatnie badań bo te mam na NFZ. Jak będzie coś nie tak to zrobimy badania genetyczne i pewnie aminopunkcje . Miłego dnia!
Ale mi narobiłam smaka tym spagetti [emoji39] chyba będzie u mnie w sobotę [emoji16]
 
Dzień dobry :)

@Star oby po niedzieli udalo się wszystko ładnie posprawdzać u Dzieciątka - niech rośnie w się :)
Też bym może zrobiła spaghetti, ale mi soe nie chce😅

Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry