reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny, pomocy! mam już wyniki, nie wszystkie, mogłybyście spojrzeć co oznaczają? Ja już panikuję...

Toxoplazmoza IgG 0,00 IU/ml
Ujemny <1,6
Wątpliwy 1,6 - 2,9
Dodatni 3,0 i powyżej

Toxoplazmoza IgM 0,104 Index
Ujemny <0,50
Wątpliwy 0,50-0,59
Dodatni 0,60 i powyżej

Różyczka IgG 38,73 IU/ml
Ujemny 0,0-4,9
Wątpliwy 5,0-9,9
Dodatni >=10,00

Różyczka IgM 0,08 Index
Ujemny <1,20
Wątpliwy 1,20-1,59
Dodatni 1,60 i więcej

Cytomegalia IgG 0,233 U/ml
Ujemny 0,0 - 6,0
Wątpliwy 6,0-15
Dodatni powyżej 15
Toxoplazmoza masz ujemny.
 
reklama
To chyba najwyższy czas na prenatalne [emoji52] czytałam że do 84 mm

To szybko masz prenatalne

A to tak ma być ? Bo ja się nie znam..
Jeszcze właśnie pytałam w zeszłym tygodniu mojego gina (a to nie on będzie wykonywał prenatalne) i mówił, że to dobry moment. No zobaczymy...
 
A mi się zachciało taki domowych frytek już nie mogę się doczekać jak je zjem [emoji6][emoji2957]
Kilka godzin temu przeczytałam Twój post i od tego czasu siedzą mi w głowie frytki [emoji85] będziesz mieć mnie na sumieniu teraz hehe [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Dziękuje uspokoiłyście mnie, moczu nie robiłam dobre kilka lat, czasami miewam zapalenia pęcherza wiec możliwe, że znowu coś się rozwinęło tym razem bezobjawowo .. [emoji20] we wtorek porozmawiam z ginekolog, czy robimy coś w tym kierunku czy nie.

A co do ogolenia jednej pachy to mi się to dość często zdarza [emoji848][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Mój zawsze się śmieje ze mnie no ale jak baba ma tyle rzeczy do zrobienia podczas kąpieli to i można się pogubić [emoji2372][emoji1787][emoji1787]


Żadna z Was nie poznała płci podczas usg genetycznego ?
Ja pytałam lekarki kiedy możemy zerkać między nóżki to powiedziała że na następnej wizycie [emoji4] czyli po 15tc. Wrzucę tutaj fotkę dlaczego przed 15tc nie powinno się określać płci [emoji4]
FB_IMG_1540907918043.jpeg
 
reklama
Crl 4.96 czyli maluszek ma tyle długości :)

Kurde to ja mam młodsza ciąże od Ciebie, teraz to się czaję czy mi zrobią...
Mi mają robić we wtorek. Nie wiem kiedy masz?
Co jest najśmieszniejsze to dopiero jak wy mi powiedzialyscie , Gdzie to się odczytuje to sobie przypomniałam. Nerwy mnie totalnie zjadły. Porostu ja nawet dokładnie nie wiem w którym tygodniu ciąży jestem, przez to poronienie. Nie miałam okresu pomiędzy i taka o to du....pa .
 
Do góry