reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mi mają robić we wtorek. Nie wiem kiedy masz?
Co jest najśmieszniejsze to dopiero jak wy mi powiedzialyscie , Gdzie to się odczytuje to sobie przypomniałam. Nerwy mnie totalnie zjadły. Porostu ja nawet dokładnie nie wiem w którym tygodniu ciąży jestem, przez to poronienie. Nie miałam okresu pomiędzy i taka o to du....pa .
Jutro mam i to będzie 11+4[emoji848]
 
reklama
Cześć dziewczyny. Piękne Wasze dzidziusie [emoji7] Gratuluję!
U mnie prenatalne już też za parę dni 28.04. Kupiłam ten detektor i udało mi się posłuchać dziś serduszka [emoji3590]Chociaż trochę potrwało zanim znalazłam :)

Z dobrych wieści to tyle, a ze złych to to, że u 2 pracowników w firmie mojego taty podejrzewają korona ale testów robic tam nie chcą (zagranica) więc pewności nie ma, że to wirus [emoji17] Martwię się okropnie o niego bo tam firma działa dalej, życie toczy się jakby nigdy nic. Ehh wiecznie coś [emoji849]
 
Kilka godzin temu przeczytałam Twój post i od tego czasu siedzą mi w głowie frytki [emoji85] będziesz mieć mnie na sumieniu teraz hehe [emoji1787][emoji1787][emoji1787]Ja pytałam lekarki kiedy możemy zerkać między nóżki to powiedziała że na następnej wizycie [emoji4] czyli po 15tc. Wrzucę tutaj fotkę dlaczego przed 15tc nie powinno się określać płci [emoji4]Zobacz załącznik 1109866


CoffeS 🤣 przepraszam nie miałam takiego zamiaru, ale wypisujecie tu takie pyszności, że pomyślałam a co tam też się podzielę moja zachcianką🙈😂. Jakby była możliwość sobie przekazywania takich dobroci online napewno bym się z Tobą podzieliła 🤗
 
A i polecę Wam moje odkrycie. Co prawda już dawno to spróbowałam pierwszy raz (dzięki mężowi) ale od kilku dni mecze to na potęgę. Pomarańcze z solą [emoji7]Niebo w gębie.
 
Cześć dziewczyny. Piękne Wasze dzidziusie [emoji7] Gratuluję!
U mnie prenatalne już też za parę dni 28.04. Kupiłam ten detektor i udało mi się posłuchać dziś serduszka [emoji3590]Chociaż trochę potrwało zanim znalazłam :)

Z dobrych wieści to tyle, a ze złych to to, że u 2 pracowników w firmie mojego taty podejrzewają korona ale testów robic tam nie chcą (zagranica) więc pewności nie ma, że to wirus [emoji17] Martwię się okropnie o niego bo tam firma działa dalej, życie toczy się jakby nigdy nic. Ehh wiecznie coś [emoji849]
Spokojnie nie martw się na zapas my to przechodziliśmy w święta tata przyjechał do domu i nam oznajmił ze ratownik z którym miał kilka dyżurów w ostatnim czasie ma pozytywny wynik, tacie jak by nigdy nic kazali wrócić normalnie do domu i chodzić do pracy pominajac nas domowników mógł też zarazić wszystkich pacjentów których mieli w tym czasie. Po 3 dnia dostał telefon że ma przyjechać do szpitala na testy na szczęście okazał się negatywny ale to ile mógł zarazić osób to jakiś obłęd totalna olewka że strony sanepidu.
 
Mi mają robić we wtorek. Nie wiem kiedy masz?
Co jest najśmieszniejsze to dopiero jak wy mi powiedzialyscie , Gdzie to się odczytuje to sobie przypomniałam. Nerwy mnie totalnie zjadły. Porostu ja nawet dokładnie nie wiem w którym tygodniu ciąży jestem, przez to poronienie. Nie miałam okresu pomiędzy i taka o to du....pa .

11 i 5 na usg to chyba musisz się tego trzymac😃
 
Nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł. Ewentualne ryzyko zarażenia czymś -wzw, HIV
Ja bym się wstrzymała;)
Bez przesady, takie niebezpieczeństwo to tylko jak tatuazysta używa tych samych igieł. W studiu gdzie jest zachowana higiena nie ma takich niebezpieczeństw, raczej chodziło mi czy że względu na ciążę jest jakieś realnie podwyższone ryzyko?
 
Spokojnie nie martw się na zapas my to przechodziliśmy w święta tata przyjechał do domu i nam oznajmił ze ratownik z którym miał kilka dyżurów w ostatnim czasie ma pozytywny wynik, tacie jak by nigdy nic kazali wrócić normalnie do domu i chodzić do pracy pominajac nas domowników mógł też zarazić wszystkich pacjentów których mieli w tym czasie. Po 3 dnia dostał telefon że ma przyjechać do szpitala na testy na szczęście okazał się negatywny ale to ile mógł zarazić osób to jakiś obłęd totalna olewka że strony sanepidu.
Masakra, miałabym już czarne myśli w głowie na Twoim miejscu [emoji849] Staram się na razie aż tak bardzo nie przejmować ale wiesz jak to jest... Tym bardziej, że jest daleko, a tam mają totalną olewkę na koronawirusa bo nawet testów nie chcą zrobic [emoji849]
 
reklama
Do góry