reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ona mierzyła cos tam innego nie powiem wam co ,i to coś miało 49mm , a mówi, że zaczyna się mierzyć od 50mm , a najlepiej jak ma 60mm. Nie mam pojęcia co nie dopytalam jak uluslyszalam serce to już mi było dobrze. A byłam tak sparaliżowana strachem, że nie dopytalam. Powiedziała ty, że spokojnie tak może być i mam przyjść we wtorek. Nie wiem czy już się stosować czy nie . Znów czekanie i banie się. A boje się okropnie.sprawdze jeszcze raz zaraz na USG, może ja coś źle patrzę z wielkością. Jak czytam , że na mniejsze i było u was ok to już nie wiem...ehhh
Ee no to spokojnie, czyli wychodzi na to ze male ma 4.9 cm wiec nic sie nie bój, jest wszystko dobrze 😙
 
Może ja źle cos odczytuje ??
 

Załączniki

  • IMG_20200422_203453.jpg
    IMG_20200422_203453.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 93
Dziewczyny czekam na decyzję od Ani. Także spokojnie. Wasze nicki mam to już połowa sukcesu. Teraz jak Ania się odezwie to wyślę jej te nicki i dostaniecie od niej linka w którego kliknięcie i będziecie od tej pory wchodzić w grupę zamkniętą.
Bardzo Was proszę o cierpliwość 😘😘😘
W ciągu tygodnia powinno być wszystko gotowe, ale wiele rzeczy nie zależy odemnie.
Mogę się też dopisać? Bo chyba ominęłam komunikat w tej ilości postów
 
Hej wszystkim😉czy przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona? Nie nadrobię wszystkich zaległości, ale postaram się być od teraz na biezaco. Wszystkim mamusiom gratuluję, zazdroszczę, że niektóre mamy pierwsze usg genetyczne mają już za soba🤗 my mamy termin na 25.11, serduszko już słyszałam, na usg prenatalne dopiero się zapiszę. Mam na imię Iwona, 32 lata, mam już synka z 2016 roku😁
 
Hej wszystkim[emoji6]czy przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona? Nie nadrobię wszystkich zaległości, ale postaram się być od teraz na biezaco. Wszystkim mamusiom gratuluję, zazdroszczę, że niektóre mamy pierwsze usg genetyczne mają już za soba[emoji847] my mamy termin na 25.11, serduszko już słyszałam, na usg prenatalne dopiero się zapiszę. Mam na imię Iwona, 32 lata, mam już synka z 2016 roku[emoji16]
Witam i gratuluję ciąży [emoji846]
 
reklama
Do góry