reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja jutro też robię krew do badań prenatalnych :) godzina jazdy w 1 stronę.
Ja akurat max 30 min w jedną stronę, bo w tej przychodni robie gdzie i przyjmuje moja ginekolog i tak też będą pranatalne. Jeden plus że wszystko w jednym miejscu i na szczęście ceny w labo są spoko. Ale niestety lub też stety wizyty u ginekologa mam prywatnie i jak narazie nie żałuję, bo okazało sie że ciąża jest cała i zdrowa, maluszek sie rozwija, a na nfz chciał mi po następnym tygodniu usuwać ciąże, na dodatek robił wtedy usg przez brzuch a był to jakoś 7-8 tydzień.
 
reklama
Ja mam D, jak mi 2 rozmiary skoczą, to się chyba pochlastam. W którym miesiącu Ci się tak bardzo powiększyły, jeśli można? :D Ja póki co mam nabrzmiałe i zazwyczaj rano mega bolesne, potem je jakoś 'rozchadzam' :p

Wydaje mi się, że zaczęły mi się powiększać już w 5 tygodniu, a potem to tak systematycznie po trochu, aż teraz są jakie są. Jesli bedzie jak w pierwszej ciazy to teraz dopiero w 9 miesiącu kolejny boom. Mam przynajmniej taka nadzieję, bo juz mi niewygodnie leżeć z takimi dużymi 😁
 
Mmmm też mam smaka na fasolkę w bułce, album szparagi, ale zadowolę się póki co kalafiorem. Ja wyczarowałam naleśniki z twarogiem i musem truskawkowym i zrobiłam michę sałatki jarzynowej. Teraz dojrzewam do tego żeby coś zjeść, bo się nawąchałam i niekoniecznie cokolwiek przełknę...
 
Witam ponownie [emoji3526]
Dotarłam na te badania.
Dzidziuś rośnie zdrowo, ma sie dobrze. Wszystko jest dobrze. Tylko muszę za tydzień pojechać jeszcze raz, bo tak był ułożony, że nie można było zobaczyc noska.
No i nie wiem kto się tam ukrywa, bo nie chciał się ujawnić, pokazać.
Gratuluję, teraz to się zaczna relacje z prenatalnych, oby wszystkie były pozytywne 😊 ja standardowo samopoczucie kiepskie, mdłości id rana😖 też się zastanawiam jak moja córka zareaguje na rodzeństwo, dzieci inne uwielbia, ale zobaczymy jak to będzie jak trzeba będzie się mamą podzielić...
 
Ostatnia edycja:
No także jak ktoras ma np "standardowe" D to może się okazać że naprawdę to F/G na przykład
To fakt :) Raz, co prawda nie u brafitterki, ale w jednym sklepie z bielizną Pani też mnie od razu wbiła w jakieś właśnie F lub więcej. No nie powiem, miski dobrze mi wszystko trzymały, ale myślałam, że pęknę z moim ze śmiechu, bo mi taaakie talerze założyła, że czułam się, jakby jeden cycek był większy od głowy i taka hydra trzygłowa stałam i się ze śmiechu trzęsłam. Więc "prawdziwie" rozmiary to nie dla mnie, wolę żyć w świecie swojej iluzji :))
 
To fakt :) Raz, co prawda nie u brafitterki, ale w jednym sklepie z bielizną Pani też mnie od razu wbiła w jakieś właśnie F lub więcej. No nie powiem, miski dobrze mi wszystko trzymały, ale myślałam, że pęknę z moim ze śmiechu, bo mi taaakie talerze założyła, że czułam się, jakby jeden cycek był większy od głowy i taka hydra trzygłowa stałam i się ze śmiechu trzęsłam. Więc "prawdziwie" rozmiary to nie dla mnie, wolę żyć w świecie swojej iluzji :))
No to chyba coś poszło nie tak 😂😂 w takim dobrze dobranym powinno być Ci najwygodniej, najlepiej się wygląda i stanik nie powinien się przesuwać np gdy podnosisz ręce do góry
 
reklama
Do góry