reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ewarut to super, że udało się dostać na badanie. I dobre są też wieści [emoji4] gratulacje!

Moja 2 letnia córka jeszcze do niedawna mówiła, że mama ma w brzuszku dzidziusia. Od wczoraj mówi, że to ona ma tego dzidziusia w swoim brzuszku[emoji23]

Mnie żadne f,g czy inne tego typu monstrualne rozmiary nie grożą. Zawsze miałam małe marne b. Nawet podczas karmienia. Jedyny moment kiedy miałam c to nawał pokarmu przez dwa dni. A tak mam swoje małe rodzynki, lekko poorane rozstępami, ale za to nie pociągnęło ich w dół i dumnie sobie sterczą [emoji12]
 
A myślicie że powinnam się obawiać że w tej ciąży moje piersi wogule nie są nabrzmiałe czy tkliwe? We wszystkich ciążach były a teraz wyglądają jakbym wogule w ciąży nie była. Może tym razem mleczka nie będzie?
 
Mmmm też mam smaka na fasolkę w bułce, album szparagi, ale zadowolę się póki co kalafiorem. Ja wyczarowałam naleśniki z twarogiem i musem truskawkowym i zrobiłam michę sałatki jarzynowej. Teraz dojrzewam do tego żeby coś zjeść, bo się nawąchałam i niekoniecznie cokolwiek przełknę...
Za mną też chodzą szparagi 😻 uwielbiam i szkoda że są tak krótko
Już niedługo będziemy zajadać. 👍
 
reklama
Do góry