reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja byłam u braffiterki przed ślubem i okazało sie że zamiast 75B mam 70B. Niestety teoche mało jest biustonoszy w tym rozmiarze, ale udaje mi sie trafić za w miare fajną cene. Narazie co to zrobiły sie ciut pełniejsze cycki więc rozmiar sie nie zmienił ale push up nie mogę już nosić.
No to prawda, trudno jest dostać te z mniejszym obwodem :/ ale nawet kilkaa polskich firm takie szyje, tylko dawno nie kupowałam i nie pamiętam jak się nazywaly niestety
 
reklama
No to prawda, trudno jest dostać te z mniejszym obwodem :/ ale nawet kilkaa polskich firm takie szyje, tylko dawno nie kupowałam i nie pamiętam jak się nazywaly niestety
Jak sie dowiedziałam o mniejszym obwodzie to kilka sztuk kupiłam, ostatnio też sie zaopatrzyłam, no ale narazie nie ma co kupować więcej jak jestem w ciąży.
 
No to prawda, trudno jest dostać te z mniejszym obwodem :/ ale nawet kilkaa polskich firm takie szyje, tylko dawno nie kupowałam i nie pamiętam jak się nazywaly niestety
Ja przed ślubem właśnie nie mogłam większego znaleźć [emoji23]w jednym butiku mówili że robią biustonosze na rozmiar S [emoji23]
 
Ooo jakie było moje zdziwienie gdy u braffiterki się dowiedziałam że mam 65D. Bo "normalnie" by się powiedziało że mam B. Ale okazuje się, że miseczka się zmienia wraz z obwodem -np przy 75 miałabym B ale takie staniki mi wiszą, są za luźne w obwodzie. Po wizycie chodziłam dumna i się smialismy że mam D JAK DONICEEEE [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No także jak ktoras ma np "standardowe" D to może się okazać że naprawdę to F/G na przykład
Ja pół życia nosiłam 75d i byłam pewna że to mój rozmiar. Fakt trochę tu czy tam coś wychodziło. Jak trafiłam w dobre ręce to okazało się że noszę jednak 65g [emoji85] niestety po pierwszej ciąży piersi nie chciały wrócić do swoich rozmiarów i biust stanął na 70i [emoji85]

Ja na obiad mam gulasz z wczoraj ale chodzą za mną naleśniki lub fasolką szparagowa w tartej bułce i mam dylemat za co się zabrać [emoji1787]
 
Witam po weekendzie wszystkie przyszłe i obecne mamusie [emoji6]
Od piatku wegetowałam z powodu bólu głowy, przed zajściem w ciąże zdarzały mi się 3 dniowe migreny z wymiotami non stop, leki nie zawsze pomagały, a teraz wiadomo leków prawie żadnych nie można. Dzisiaj wracam do żywych, do końca tygodnia muszę zrobić badania krwi i moczu na następną wizytę 27.04. Objawów właściwie nie mam juz żadnych, piersi przestały boleć, nic tylko sie cieszyć, a z drugiej strony głowy człowiek sie zastanawia czy wszystko okej. Mam nadzieję że na kolejnej wizycie jakiekolwiek USG mi zrobią, żebym sie nie zamartwiała czy serduszko bije czy nie bije.

Co do zapachów, tak jak pisałyście, lodówka, kosz i zmywarka na jednym wdechu, bo śmierdzi nieziemsko.
W dalszym ciągu wcinam lody, dzisiaj przyjadą zakupy online mam nadzieję że z kolejnymi lodami [emoji16][emoji16][emoji16]
Ktoś wspomniał o naleśniczkach, w ciąży mogłabym jeść co 2 dni, wczoraj na obiadek były [emoji6]
No mam nadzieje, ze teraz to już po prostu mogą nam objawy przechodzić:)
Mi też jest mniej niedobrze
Lody[emoji7][emoji7][emoji7]
Jem codziennie [emoji87] kaktusy. I to nie jednego [emoji23]
 
Mój " maluszek" ma 5 lat. Wydaje mi się ze pokocha rodzeństwo. Boje sie dwóch rzeczy. Po pierwsze ze Michałkowi będzie czasami chwile poczekać. Bo jest nauczony ze wola mamoooo tak długo aż przyjdę [emoji23][emoji23] zaczęliśmy ćwiczyć cierpliwość i ze mama nie jest na wyłączność tylko ma inne obowiązki [emoji6][emoji6]
Po drugie czy Michała tata (jestem po rozwodzie) nie będzie buntować go...
O to to[emoji23]
Mój też na wyłączność i już teraz zaraz [emoji23]
Mam nadzieję, że tata starszaka nie będzie buntowal . Byłoby to strasznie nie fair [emoji35]
 
reklama
Ja pół życia nosiłam 75d i byłam pewna że to mój rozmiar. Fakt trochę tu czy tam coś wychodziło. Jak trafiłam w dobre ręce to okazało się że noszę jednak 65g [emoji85] niestety po pierwszej ciąży piersi nie chciały wrócić do swoich rozmiarów i biust stanął na 70i [emoji85]

Ja na obiad mam gulasz z wczoraj ale chodzą za mną naleśniki lub fasolką szparagowa w tartej bułce i mam dylemat za co się zabrać [emoji1787]
Oj też bym zjadła fasolke szparagową, albo brukselke. Dzisiaj robie ziemniaki i kaszanke.
O to to[emoji23]
Mój też na wyłączność i już teraz zaraz [emoji23]
Mam nadzieję, że tata starszaka nie będzie buntowal . Byłoby to strasznie nie fair [emoji35]
Życzę Wam obu powodzenia :-)
 
Do góry