reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Moja wizyta chyba będzie znowu odwołana, bo w Kielcach kilka przypadków koronawirusa w tym szpitalu co mój przyjmuje..jestem już półtora miesiąca bez lekarza i znowu pewno o miesiąc się przesunie..
Ale 28 prenatalne jeśli nie odwołają i liczę że coś się dowiem..
Zaraz zadzwonię o badanie krwi,bo jeszcze nie miałam i wyniki to chyba sama z internetem odczytam... Masakra...
A nie masz możliwości na szybkości znaleźć jakiegoś innego gina?
Jeśli znowu Ci odwołaja to niepoważne będzie:( no ale jeśli miałoby być ryzyko zarażenia no to nie ma wyjścia...
 
reklama
Dzień dobry😉
My dziś zaczęliśmy dzień bardzo wcześnie, bardzo wcześnie... O 6.20 😱😱
Było by dobrze ale dzisiaj czuje się i wyglądam jak jakaś babajaga. Aż w lustro nie mogę patrzeć...

Wszystkim dziewczynom wizytujacym życzę powodzenia i czekam na wieści 😁😁

Aspen współczuję powrotu do pracy...

Ja juz tez nie mogę się doczekać mojej wizyty u lekarza. A to dopiero 05.05😔 już fisiuje czy na pewno jest wszystko okej...
 
Powodzenia wszystkim na wizytach :)
Ja też oczy na zapalki[emoji2356] co wieczór oglądamy dom z papieru, dopiero pierwszy sezon skończyliśmy. Jeszcze trochę niedospimy [emoji849]

Miłego dnia [emoji41]
 
Kielce odpadają a myślałam , że kogoś innego wezmę ale tam wszyscy w tych szpitalach co zarażenie... U mnie nie ma nikogo, a w okolicy swoje pacjentki przyjmują tylko.... No ale może te prenatalne jak będą robic to będę wiedzieć czy jest ok i to mi wystarczy na jakiś czas..
To może podzwon po tej okolicy, wyjaśnij sytuację, bo jest wyjątkowa. Moze jednak w takiej sytuacji zdecydowaliby się Cie przyjąć?
 
Dzień dobry[emoji6]
My dziś zaczęliśmy dzień bardzo wcześnie, bardzo wcześnie... O 6.20 [emoji33][emoji33]
Było by dobrze ale dzisiaj czuje się i wyglądam jak jakaś babajaga. Aż w lustro nie mogę patrzeć...

Wszystkim dziewczynom wizytujacym życzę powodzenia i czekam na wieści [emoji16][emoji16]

Aspen współczuję powrotu do pracy...

Ja juz tez nie mogę się doczekać mojej wizyty u lekarza. A to dopiero 05.05[emoji17] już fisiuje czy na pewno jest wszystko okej...
Na mojej twarzy coraz więcej krost... Wyobraź to sobie... Już nawet mi się nie chce w lustro patrzeć bo mam wrażenie że taka stara i brzydka ta twarz...
 
Dzień dobry :)
Udanych wizyt dziś :)

A olejek kamforowy na watę i do ucha na przwianie?

Kiepsko jak tak ciągle wizyty odwołują.
Ja tak kilka kropel oleju na noc zrobiłam na watę to myslalam, ze się uduszę, zaczęło mi wszystko do gardła spływać. Nie wiem co zrobiłam nie tak[emoji2356][emoji23]
 
Zupełnie jak ja, też moja 3 ciąża i bardzo źle to znoszę, do tego martwię się jak dam radę z 3 dzieci, przeraża mnie niemowlę w domu jestem tak zdolowana zmęczona że mam dość, jeszcze ten koronawirus, martwię się gdzie rodzic będę nie ogarniam tego
To mnie przerażenie chwyta, jak to będzie z drugim [emoji3526] przecież maluszek tyle czasu pochłania, że boję się, że starszak poczuje się zaniedbany. I jaki starszak? Przecież to też maluszek mamusi [emoji23]
 
Nigdzie nie byłam bo nusy zabrali i nie mam się czym dostać.... Jestem wku**iona[emoji34]
O kurde.. Masakra.. Nie mógł Cię ktoś podrzucić z rodziny albo jakie sąsiad? Przekichane z tymi busami, u nas też podobno tylko 2 razy w ciagu dnia kursuje, bez auto byłoby ciężko 😒
 
reklama
Do góry