reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja nie miałam, dopiero dzisiaj ale skoro tez masz podobnie to mnie trochę uspokoiłaś[emoji846] nie byłam u lekarza od 20 marca dlatego już trochę fisiuje, no ale jeszcze tydzień muszę wytrzymać.
Będę miała robione od razu usg genetyczne, ciekawe czy będzie widać płeć, moja gin mówiła, że rzadko ale się zdarza jej zobaczyć [emoji846]
Ja na usg dopiero w maju więc sfiksuje na bank [emoji23]
Usg miałam 10 kwietnia i było wszystko ok
 
reklama
Cześć. Ja puzzli nie cierpię układać. Ale za to jestem pochłaniaczem książek [emoji43][emoji12] czekam tylko z niecierpliwością aż bibliotekę otworzą, bo wszystko mam przeczytane [emoji24] każdy ma innego bzika. Tortów też nie robię, oj nie. Kilka razy próbowałam i efekt był marny, więc torty zawsze robi moja mama. Zazdroszczę Wam talentu, ja już nawet nie probuję, bo mąż by nie zniósł tego psychicznie. U nas nudna niedziela, z nudnym polskim obiadem, jedyna rozrywka to ognisko na działce i kiełbacha pieczona. Jakoś mnie ten dzień już meczy, więc zaraz dzieci do łóżek i się kładę. Życzę miłego wieczoru [emoji4]

Tez kocham czytac ksiazki... Najlepiej jakies kryminaly... :-)

I pisalyscie o bolach jajnikow.. tez mnie czasem zakuja.. Momentami przy mocniejszym kichnieciu.. A od tego czestego lezenia czasem bole w okolicach kosci ogonowej.. Trzeba bedzie chyba zaczac chodzic na stepreku aby sie rozruszac.. Dobrze ze nie mam ochoty na slodycze( az Moj narzeczony sie dziwi bo bylam maniaczka slodkiego :-)
 
Ostatnia edycja:
@Kokosowe_sny @milka2205 @CoffeeS i dla całej reszty zainteresowanych oczywiście, przepis na bule w załączniku, mięsko z kurczaka można według własnego uznania, ulubione warzywa i sos ☺️
 

Załączniki

  • 739400BF-2733-4720-A683-AB702509F3AE.jpeg
    739400BF-2733-4720-A683-AB702509F3AE.jpeg
    125,2 KB · Wyświetleń: 79
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka ☺️
Wygląda bardzo apetycznie również poproszę o przepis ☺️
 
To tak jak ja [emoji3059] Nie mogę się doczekać aż otworzą moją bibliotekę [emoji6]
Tez kocham czytac ksiazki... Najlepiej jakies kryminaly... :-)

I pisalyscie o bolach jajnikow.. tez mnie czasem zakuja.. Momentami przy mocniejszym kichnieciu.. A od tego czestego lezenia czasem bole w okolicach kosci ogonowej.. Trzeba bedzie chyba zaczac chodzic na stepreku aby sie rozruszac.. Dobrze ze nie mam ochoty na slodycze( az Moj narzeczony sie dziwi bo bylam maniaczka slodkiego :-)
 
reklama
Do góry