reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Też już powoli zaczynam wariować, ostatnio byłam na wizycie 2 kwietnia i wszystko było ok, teraz idę dopiero 30 kwietnia i mam prenatalne + pappa.
Zdecydowanie zbyt długie przerwy między wizytami [emoji12]
Cieszę się, że wszystko dobrze u Ciebie na usg [emoji846] ja staram się nie myśleć ale jak człowieka zaczyna coś boleć to ciężko nie mieć głupich myśli. [emoji2372]
Mnie jak coś zaboli 'inaczej' to już się włącza myślenie czy napewno wszystko ok [emoji2368]
 
reklama
@aga053 super dziękujemy [emoji4]

Ja ostatnią wizytę miałam 18 marca [emoji85] na szczęście jutro wieczorem mam wizytę [emoji847] chodzę od kilku dni nerwowa bo boję się czy po moich plamieniach jest wszystko ok. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych plamień więc to dla mnie pierwszy raz. Co do bólu i kłucia to czasem pobolewa mnie podbrzusze i kilka razy zdarzyło mi się że jak np wstaje z kanapy to mnie z obu stron tak mocno zakłuje że nie mogę się wyprostować. Muszę wtedy chwilę poczekać aż ból się zmniejszy.

No i faktycznie zmniejszyły mi się mdłości co również mnie martwi. Ale z drugiej strony to już 11+4 więc mają prawo ustępować.
 
Ja się stresowałam tez z 2 tygodnie temu jak przeszły mi mdłości bo to było tak nagle a cierpiałam dość mocno wcześniej. No nic, trzeba być dobrej myśli i czekać na wizytę 🙂

Stres to jest najgorszy doradca. Ja tez miałam bardzo dawno wizytę, zwłaszcza ze ja w ciąży nie mam prawie żadnych objawów. Człowiek siedzi w domu i włączają się nie potrzebne myśli dobrze istnieje takie forum🤩, które podnosi na duchu ☺️
 
Ale jodan potasu masz w niektórych popularnych suplementach np w pregna plus.
Patrze, że jest jeszcze ladeevit optima - on nie ma syntetyku. Ale ogólnie średni skład ma.
A o aptece to mówisz apo-discounter?
Czytałam właśnie, jodid tam dostępny, ale kurcze boje się, czy oryginał i wolałabym w jakiejś oficjalnej aptece kupować. Tu się jakoś obawiam...

Wiem, że jodan jest w pregna plus, przeglądałam pod tym kątem składy wszystkich ciążowych suplementów :). I nawet kupiłam ladeevit optima, rozcięłam sobie tę otoczkę (po co mam jeść to kolorowe "gumowate" coś) i jakoś mi nie podszedł kolor i zapach wnętrza ;) Pewnie przez te DHA, ale bałam się, czy to nie przez to, że on ma końcówkę terminu - nie było innych niż do końca maja 2020, tak jakby kończyli ten suplement.
Tak, miałam na myśli apo-d, też mam lekkie obawy, czy to "prawdziwe" te leki/suplementy. Już miałam dziś kupować, ale zaspałam i teraz - po Twoim wpisie - to już nie wiem. To nie jest oficjalna apteka? - coś wiesz na ten temat? Jutro o nich więcej poszukam.
Pregna plus byłby dobry, gdyby nie ten jodan. Ale może spróbuję na razie.
 
Stres to jest najgorszy doradca. Ja tez miałam bardzo dawno wizytę, zwłaszcza ze ja w ciąży nie mam prawie żadnych objawów. Człowiek siedzi w domu i włączają się nie potrzebne myśli dobrze istnieje takie forum🤩, które podnosi na duchu ☺️

To prawda, cała ta sytuacja też działa negatywnie, człowiek za dużo myśli. Ja już wariuje w domu. Marzę o tym, żeby to się skończyło. 😫
 
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka [emoji3526]
Cudnie wygląda [emoji7]
Zjadłabym [emoji39]
 
reklama
Wiem, że jodan jest w pregna plus, przeglądałam pod tym kątem składy wszystkich ciążowych suplementów :). I nawet kupiłam ladeevit optima, rozcięłam sobie tę otoczkę (po co mam jeść to kolorowe "gumowate" coś) i jakoś mi nie podszedł kolor i zapach wnętrza ;) Pewnie przez te DHA, ale bałam się, czy to nie przez to, że on ma końcówkę terminu - nie było innych niż do końca maja 2020, tak jakby kończyli ten suplement.
Tak, miałam na myśli apo-d, też mam lekkie obawy, czy to "prawdziwe" te leki/suplementy. Już miałam dziś kupować, ale zaspałam i teraz - po Twoim wpisie - to już nie wiem. To nie jest oficjalna apteka? - coś wiesz na ten temat? Jutro o nich więcej poszukam.
Pregna plus byłby dobry, gdyby nie ten jodan. Ale może spróbuję na razie.
No ja właśnie teraz gnilam w necie i szukałam o tej aptece. Ale kurde nie mam zaufania. Gdybym nie była w ciąży i kupowała tam jakiś krem to z zamkniętymi oczami bym brała. A tak to sama nie wiem. Oni nie są chyba apteka tylko bardziej jakimś magazynem, dystrybucja? Sama nie wiem. Ale mam obawy. Mój mężu jeszcze będzie patrzył. I jakbyś coś znalazła to też daj znać ok?
Tez widziałam ten ladeevit ale martwi mnie jego ogólny słaby skład :/ ja mam teraz chyba całkiem niezle dobrana suplementację gdyby nie ten jod i niespecjalnie chciałabym ten ladeevit brać. Jakos nie mam do niego zaufania nie wiedzieć czemu.
 
Do góry